Wpis z mikrobloga

Będzie tak. Za całą pomoc Ukrainie w nagrodę zyskamy to, że cały tort odbudowy i nowych inwestycji zgarną zachodnie koncerny. Kaczyńskiemu już chóry anielskie grają w głowie jaki to piękny sojusz państw bloku wschodniego stworzymy, a prawda będzie taka, że na koniec odbędzie jakaś wielka konferencja, dogadają się potężniejsi gracze, jak dojdzie do punktu: "A co z Polską?" to wtedy rozlegnie się takie "buahahahaha"

No, ale my "tylko wysyłamy czołgi, które i tak miały służyć do zabijania Rosjan. 500 plus, zasiłki, pesele, darmowe zakwaterowanie, żarcie i pierwszeństwo w kolejkach za naszą kasę też mają służyć do zabijania Rosjan?

Oczywiście po wszystkim i odbudowie flagi Bandery będą powiewać żwawo na wszystkich obiektach na Ukrainie.

A teraz dalej zjedzcie mnie ludzie z genem frajerstwa.

#rosja #ukraina #wojna #polska #wolyn #banderyzm #bandera #banderowcy #ruskimir #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 49
leć dzielnie robić gale Ukraińcom


@KosherForeskin: jak na razie to wygląda to tak że jedynymi obladzajacymi tutaj jestescie Ty i op, tylko że robicie z połykiem kacapom za kilka rubli. Tak dużo o tym piszesz że na bank musisz mieć doświadczenie.

morderca Twoich rodaków nie ma prawa Cię obchodzić


Powiedz kto mi w tym momencie bardziej zagraża: bandera- cwel ktory zdechł ponad 50 lat temu a jego padło już dawno zeżarły
@Ynfluencer: Będę brutalny. W polityce liczy się tylko zysk. Odpuść sobie próby dostrzegania moralności w tym wszystkim. To szczekanie o Wołyniu mnie zawsze bawi... Powiedz mi jak to jest że amerykanie spuścili dwie bomby atomowe mordując 250 tysięcy cywilów a teraz Japonia i USA są najbliższymi sojusznikami ...? Ludzkie cierpienie i przeszłość nie maja żadnego znaczenia Byku, a te wolynie i inne debilizmy są dla gawiedzi byś miał o czym pisać
@Heroina340: to właśnie Twój przykład - „kacapy,onuce,kacapy,onuce, kacapy,onuce, ruski mir, rassija, ruble, zapłacone” i podobne frazy w kółko wprost pisane przez podnieconym gierojami z „Azova”ukrainofili na nic nie znaczącym śmiesznym portalu z obrazkami. Jasne, Bandera zmarł 50 lat temu i w kraju, który wspieramy podczas wojny, gdzie dokładnie znają jego historie dalej jest ta postać gloryfikowana. To jakby Niemcy zaczęli Hitlera gloryfikować, mordercę Twoich rodaków, a Ty stwierdziłbyś, ze w sumie
@quantero: No to właśnie dlatego, że w polityce liczy się tylko zysk to załamuje nad tym ręce, bo Polska jest tylko w roli sponsora i chłopaka od czarnej roboty za poklepywanie po ramieniu.

Propaganda zaślepiła wielu tutaj tak, że sprzedałby własną matkę, żeby pomóc przybyszom, rozbijającym się po darmowych hotelach. Zero zastanowienia.

Dobrzescie zaprogramowani, że od razu jak ktoś napisze cokolwiek, cokolwiek niezgodnego z narracja rządu pisowskiego i ukraińskiego to leci