Wpis z mikrobloga

Będzie tak. Za całą pomoc Ukrainie w nagrodę zyskamy to, że cały tort odbudowy i nowych inwestycji zgarną zachodnie koncerny. Kaczyńskiemu już chóry anielskie grają w głowie jaki to piękny sojusz państw bloku wschodniego stworzymy, a prawda będzie taka, że na koniec odbędzie jakaś wielka konferencja, dogadają się potężniejsi gracze, jak dojdzie do punktu: "A co z Polską?" to wtedy rozlegnie się takie "buahahahaha"

No, ale my "tylko wysyłamy czołgi, które i tak miały służyć do zabijania Rosjan. 500 plus, zasiłki, pesele, darmowe zakwaterowanie, żarcie i pierwszeństwo w kolejkach za naszą kasę też mają służyć do zabijania Rosjan?

Oczywiście po wszystkim i odbudowie flagi Bandery będą powiewać żwawo na wszystkich obiektach na Ukrainie.

A teraz dalej zjedzcie mnie ludzie z genem frajerstwa.

#rosja #ukraina #wojna #polska #wolyn #banderyzm #bandera #banderowcy #ruskimir #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 49
@Ynfluencer: Jakkolwiek się będziesz oburzać to nie zmienisz tego jak działa świat. Silniejszy zawsze będzie miał lewar na słabszego. Idąć twoim tokiem rozumowania że powinniśmy wywalić pytę na ten konflikt... Zdajesz sobie sprawę że gdyby Rosja wygrała ta wojnę to na całej wschodniej flance praktycznie graniczylibyśmy z Rosją ? Wysil się i zobrazuj sobie jak by wyglądał kurs polskiego złotego, jak zachowali by się inwestorzy, jak by wyglądał kurs takiego WIG
@Ynfluencer ale już #!$%@? w to, że nie będziemy mieli nic z tego tortu, chcesz ginąc na froncie walcząc z ruskimi gdzieś na lubelszczyznie? Bo ja nie chce, wolę żeby to robili Ukraincy za bardzo niska cenę jakiegoś sprzętu z lat 70., 80. i 90.
„kacapy,onuce,kacapy,onuce, kacapy,onuce, ruski mir, rassija, ruble, zapłacone”


@KosherForeskin: Ty hipokryto żałosny, przypomnieć ci co pisałeś?

robienie laski Ukraińcom

gierojom robić fellatio codzień

ukrainofila

leć dzielnie robić gale Ukraińcom

dzielni ukrainofile, codziennie rano wystający z myślą o zrobieniu fellatio dzielnym gierojom

robaków-bolaków

gierojami z „Azova”ukrainofili


@KosherForeskin:

Tyle o tym obciąganiu gadasz że jestem pewien że podniecasz się na myśl że mógłbyś #!$%@?ć parówę jakiemuś brodatemu wieprzkowi od kadyrowa albo innemu wojakowi
Heroina340 - > „kacapy,onuce,kacapy,onuce, kacapy,onuce, ruski mir, rassija, ruble, z...

źródło: 276248_original

Pobierz
@quantero: Tak, zgadza się w zupełności.

Można pomóc i pomóc. Oczywiście, że rozumiem konsekwencje potencjalne, że jest nam na rękę to, że to nie my musimy uczestniczyć w konflikcie (przynajmniej na razie, bo coś mi się wydaje, że nasz rząd to podpisze takie papiery jeśli to ustanie, że w razie następnego ataku się podłączamy).

Natomiast nie rozumiem jak rozrzucanie pieniędzy bez umiaru na prawo i lewo, stawianie wyżej uchodźców z Ukrainy
@Ynfluencer: Pod Twoimi 4 pierwszymi akapitami podpisuje się dwoma rękami. Co do Twojej puenty w 5 akapicie - perspektywa rosyjskich orków dla których gwałty i mordy cywilów są czymś naturalnym na tyle zmieni perspektywę, że problem bycia obywatelem drugiej klasy przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie. Debatowanie o tym co napisałeś będzie miało sens dopiero wtedy gdy Ukraina wygra wojnę
@quantero: Tu się zgodzę, że nie ma nic gorszego niż wjazd rosyjskiej, pijanej swoloczy na chatę. Już moja babcia mnie uczyła, że nie ma nic gorszego niż czerwona zaraza.

Natomiast wiesz w czym jest problem? W tym, że łatwo się manipuluje Polakami i oczywiście Polacy współczują "biednym uchodźcom" do tego stopnia, że Polak własnemu rodakowi jest w stanie skoczyć do gardła, żeby bronić biednych pokrzywdzonych. I jak wspomnisz coś o jakiejś
@Ynfluencer:

Będzie tak. Za całą pomoc Ukrainie w nagrodę zyskamy to, że cały tort odbudowy i nowych inwestycji zgarną zachodnie koncerny


Nawet gdyby, to znaczy że po prostu nie zarobimy?

No straszliwa tragedia.

Za to unikniemy wspólnej granicy z rosją na całym wschodzie od kalingradu, przez białoruś, po ukrainę.

Unikniemy nie 3-4 milionów ukraińskich uchodźców, którzy po pierwszym szoku w większości wrócili do siebie po kilku miesiącach, ale 15-20 milionów, którzy
@Corona-Regni-Poloniae: Hehe, już ładnie urobiony inżynierią społeczną piesek rzucił się bronić pana.

Bardzo ładnie. Tak właśnie ma być. Masz nie mieć mózgu i rzucać się na każdego kto choćby słowem zakwestionuje wspaniałość działań tego co wyprawia nasz rząd i nie wolno się nic odezwać.

Może być bez umiaru zadłużanie kraju, rozwalanie pieniędzy, kopanie Polaków, inflacja, rozdawanie wszystkiego na prawo i lewo, bo jak piśniesz choć słowo to mamy tabuny urobionych tumanów