Wpis z mikrobloga

Będzie tak. Za całą pomoc Ukrainie w nagrodę zyskamy to, że cały tort odbudowy i nowych inwestycji zgarną zachodnie koncerny. Kaczyńskiemu już chóry anielskie grają w głowie jaki to piękny sojusz państw bloku wschodniego stworzymy, a prawda będzie taka, że na koniec odbędzie jakaś wielka konferencja, dogadają się potężniejsi gracze, jak dojdzie do punktu: "A co z Polską?" to wtedy rozlegnie się takie "buahahahaha"

No, ale my "tylko wysyłamy czołgi, które i tak miały służyć do zabijania Rosjan. 500 plus, zasiłki, pesele, darmowe zakwaterowanie, żarcie i pierwszeństwo w kolejkach za naszą kasę też mają służyć do zabijania Rosjan?

Oczywiście po wszystkim i odbudowie flagi Bandery będą powiewać żwawo na wszystkich obiektach na Ukrainie.

A teraz dalej zjedzcie mnie ludzie z genem frajerstwa.

#rosja #ukraina #wojna #polska #wolyn #banderyzm #bandera #banderowcy #ruskimir #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 49
@Ynfluencer: no tak, zwykli ludzie będą się cieszyli, że ruskie przegrali a w trąbce będą mieli jakieś tam kontrakty dla koncernów

nie wiem o co się martwisz? że Orlen czy PGE czy inne firmy nie będą miały kontraktów? jak sobie nie załatwią to nie będą mieli, przecież to polityka,

zachodnie koncerny to sobie mogą pomagać pod warunkiem przyszłych kontraktów, mogą stawiać takie warunki,
my niestety nie jesteśmy w tak komfortowej sytuacji,
@Ynfluencer: no dokładnie, po wybuchu wojny na granicy była taka okazja aby się dorobić i kasować Ukraińców za podwózki, po 40 zł za kilometr nawet płacili bo niepanimaju po polsku i wsiadali do auta sami, za transport do Krakowa można było wziąć nawet kilka tysięcy!

no ale nie, zaraz frajerzy się zaczęli czepiać, polaczki cebulaczki, popsuli rynek bo zaczęli ich wozić ich za darmo i przyjmować do domów też za friko,
@Ynfluencer:

Najgorsze jest to, że oni to nawet postawili wyżej od relacji rodzinnych..chciałem mieć dobre relacje z nimi. Jak odejdą z tego świata, bo już swój wiek mają to żyć z nimi dobrze i się dogadywać, spędzać czas razem.


Niestety z ich inicjatywy zostaliśmy śmiertelnymi wrogami, bo ja nie szanuje etosu ciężkiej pracy, więc jak się mijamy to dostaje tylko spojrzenia pełne nienawiści i pogardy. Z ojcem to jeszcze żyje dobrze,