Wpis z mikrobloga

Dziwna sytuacja mnie spotkała, dlatego chce się podzielić tym z wami, otóż zwrociłem pare rzeczy na zalando, na kwotę prawię 500zł, zapłąciłem przy odbiorze paczki więc poprosili mnie o podanie nr rachunku aby przelać mi pieniądze ze zwrotu. Podałem wszystko a nastepnie czekałem na zwrot siana. Nigdy nie dostałem żadnego przelewu, więc zadzoniłem dzisiaj na ich infolinie, okazało się że pieniądze zostały przelane na jakieś konto, które nie jest moje XD nie wiedziałem jak to w ogóle możliwe dlatego po prostiłem o sprawdzenie tego,jeszcze raz, czy napewno nie doszło do jakiejś pomyłki ze strony zalando. Okazało się że ktoś na moim koncie wpisał swój nr konta i w dodatku SWIFT całkowicie innego banku niż mój, więc nie możliwe że ja to zrobiłem jakoś przypadkowo. Teraz podczas pisania tego, chciałem zmienic hasło na zalando i okaząło się że ktoś mi je zmienił już wczesniej ale z jakiegos powodu mnie nie wyklogowało. Także podsumowując jestem prawie 5 stów na minus i #!$%@? z tym moge zrobić XD bo na pały nie pójde, bo pewnie to oleją

#zalando #kradziez #uwaga
  • 1