Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy to jest w miarę normalne i powszechne czy tylko ja mam jakiś dziwny problem z ogarnięciem się xD
Ogólnie mam prawie 2 dychy na karku i w maturalnej jestem. Zaraz po maturze planuję się wyprowadzić ale nie o tym. Obecnie mieszkam z mamą która pracuje po 12h dniówki i nocki. 2 dni pracy 2 wolne. I sytuacja jest tak że jak ma np dniówkę a ja w domu siedzę no to coś tam ogarnę, trzymam się w miarę tego harmonogramu dnia, w kuchni posprzątam itd żeby wszystko było git. Potem wieczorem jak już jest no to się kładę o w miarę normalnej godzinie i wszystko sobie uszukowalem, ogarnąłem.
Gorzej jak ma noc. Wtedy odkładam rzeczy na później, koniec końców niektórych rzeczy nie załatwiam i kładę się spać o dziwnych godzinach. Śpię 1, 2 czy 3 godziny a czasem wcale. Teraz na tydzień zostaje sam w domu, do soboty i mam taki sam problem. No i się zastanawiam jak tu przyjdzie żyć samemu żeby być wypoczętym przed przyszłą pracą, jednocześnie ogarnąć wszystkie sprawy i generalnie nie by być tak rozlazłym jak ja teraz xD Nie wiem, z tego się jakoś wyrasta?
#pytanie #rozkminy #przegeyw #zycie #samodzielnosc #doroslosc #rodzina #rodzice #odpowiedzialnosc #gownowpis #problemypierwszegoswiata
  • 9
@CZUOWIEK: no właśnie niee, nie chcę tak xD Chciałbym robić w ciągu dnia sporo rzeczy, nie tylko siedzieć w pracy. Ale może jak mi się uda prowadzić aktywny tryb życia, w którym będę robił x rzeczy dziennie, może faktycznie będę na wieczór totalnie wykończony i łatwiej będzie dbać o sen
@viciu03 weźmiesz się do roboty to się zmieni uwierz mi. Pamiętam że jak studiowałem to też po nocach siedziałem , jakieś imprezki wypady itp czy nawet w domu. Pod koniec studiów zacząłem pracować , a jeszcze w międzyczasie pogrrywalem w WoWa. Mieliśmy raidy 20-24 to potem jak kilka razy przysnąłem przy kompie to musiałem sobie robić drzemki przed graniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

a teraz to już po
@Axtezim: a jeśli chodzi o planowanie i robienie rzeczy które się zaplanowało to też po czasie u ciebie się wyprostowało czy nigdy nie miałeś z tym problemów