Wpis z mikrobloga

Wczoraj przypomniałem sobie Córka generała (1999), który na serwisie SkyShowtime widnieje pod zmienionym tytułem Sprawa honoru, w rolach głównych John Travolta, Madeleine Stowe, James Cromwell, Timothy Hutton, Clarence Williams III i James Woods. Ostatni raz oglądałem ten film w "latach zerowych", kiedy był emitowany w ramach w piątkowego Superkina na TVN-ie. Naprawdę solidny thriller kryminalny, który się świetnie ogląda, nawet po tylu latach. Scena, w której możemy usłyszeć utwór Carla Orffa - Carmina Burana: O Fortuna do wgniata w fotel. Gorąco polecam.

P.S. Jeśli mam na coś narzekać na SkyShowtime, to na przewijanie video, które jest strasznie uciążliwe. Wystarczy chwila przesuwania paska i film potrafi się cofnąć do początku, lub przejechać do napisów końcowych. Póki co to nowa platforma, więc mam nadzieję, że z czasem to usprawnią.
#film #filmnawieczor #kryminal #thriller #johntravolta #skyshowtime #90s #wykop30plus #gimbynieznajo
CulturalEnrichmentIsNotNice - Wczoraj przypomniałem sobie Córka generała (1999), któr...

źródło: image-w1280

Pobierz