Wpis z mikrobloga

O patrz! Nie wiedziałem, że byliśmy w konflikcie dyplomatycznym czy zbrojnym z rosją.


@Wojciech_Skupien: i niech tak zostanie, nieprawdaż? Nie potrzebujemy ani konfliktu dyplomatycznego, ani konfliktu zbrojnego z Rosją - i chyba każdy się z tym zgadza. Jednocześnie jakoś miło się ogląda, jak Rosja zbiera ciągi, w dodatku naszym uzbrojeniem, co nie? Po tylu latach ich zbrodni i mordowania Polaków...
koreańców czołgi, które będziemy wysyłać za ocean na każdy przegląd, bo jedyną dokumentację, jaką otrzymamy w ramach tej pięknej kolaboracji to będzie faktura sprzedaży.


@Wojciech_Skupien: @BayzedMan

„Uzgodniono, że wspólna produkcja czołgów K-2PL oraz pojazdów towarzyszących na podwoziu gąsienicowym odbywać się będzie w poznańskich Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych. Dookreślony został też zakres zdolności przemysłowych, jakie zostaną przeniesione do WZM i pozostałych spółek PGZ, w tym obejmujących montaż czołgów, utworzenie potencjału w zakresie produkcji
#!$%@? ten rząd jest tak debilny, że głowa mała.


@Wojciech_Skupien: Dobrze, że nie muszę walczyć w tym czołgu jak mój pradziadek w czasie II wojny światowej. Dobrze, że nie muszę walczyć na terenie Polski, jak mój pradziadek w czasie II W. św. Dobrze, że Ukraińcy walczą z Rosjanami, jak mój pradziadek w 1940 roku.
Uzgodniono, że wspólna produkcja czołgów K-2PL oraz pojazdów towarzyszących na podwoziu gąsienicowym odbywać się będzie w poznańskich Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych.


@oydamoydam: to jest montownia, nie zakład produkcyjny.

utworzenie potencjału w zakresie produkcji korpusów i wież


@oydamoydam: potencjał brzmi fascynująco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

produkcji zawieszenia hydropneumatycznego, produkcji zespołu armaty i automatu ładowania


@oydamoydam: to jest piękne, czekam na konkrety, gdzie mamy takie mocne firmy w
O patrz! Nie wiedziałem, że byliśmy w konflikcie dyplomatycznym czy zbrojnym z rosją.


@Wojciech_Skupien: czyli stawianie wymagań do tego w jakim pakcie możemy się znajdować i żądanie wycofania wojsk amerykańskich z naszego kraju nie jest dla Ciebie konfliktem dyplomatycznym? XD
@WhiteRaven12: on nie chce walczyć on po prostu pisze głupoty, jest zwykłym człowiekiem który nie ma pojęcia o czym mówi i się po prostu boi. To są właśnie słabi ludzie dobrych czasów które mieliśmy.
czyli stawianie wymagań do tego w jakim pakcie możemy się znajdować


@malinq: nie wiedziałem, że nasz kraj nazywa się Gruzja albo Ukraina

żądanie wycofania wojsk amerykańskich z naszego kraju


@malinq: wezwanie dotyczyło force posture NATO ,nie dotyczyło tylko wojsk na terytorium Polski, ale na terytoriach wszystkich krajów przylegających do rosji, na których USA rozklokowało jednostki.