Wpis z mikrobloga

Spójrz, ile komentarzy było już w tym samym tonie, a ty i tak uznałeś, że musisz napisać dokładnie to samo co poprzednicy.


@Wojciech_Skupien: napisałeś że 2 + 2 = 5. Większość ci pisze, że się mylisz, że 2 + 2 = 4, a tym im piszesz to, co napisałeś powyżej :-)

P.S. znasz to? Chińskie i na czasie...

Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie
@Wojciech_Skupien: jesteś typowym polaczkiem, co by , jakikolwiek rząd, nie zrobił to będzie zawsze źle. Ja się cieszę, że te czołgi jadą. A twoje wysrywy na pewnio sa poparte jakąś merytoryczną wiedzą i my śle, że powinieneś się tym podzielić z polskim sztabem wojskowym, bo oni chyba tego nie wiedzą.
@wykopowicz71 a Abramsy z linii produkcyjnej zjechały do nas? Przecież to jest starsza konstrukcja niż Leopard 2.
Leosie po gruntownym remoncie to są praktycznie nowe wozy złożone od nowa.

@pangkor Widzę że merytoryczna dyskusja to dla Ciebie temat tabu, tylko atak personalny i brak konkretów. Gdybyś przyłożył ucho gdzie trzeba, to byś wiedział, że wojsko ma #!$%@? do gadania w kwestiach zakupowych.
I zdefiniuj proszę czym jest ten mistyczny "sztab wojskowy" o
@Nieszkodnik
to nie jest kwestia pomyłki tylko moja subiektywna ocena faktu rozdawania sprzętu, który miał iść do modernizacji, do której zakupiono części, przygotowano infrastrukture, przeszkolono załogi i co mam ci jeszcze tu wymienić żebyś zrozumiał mój punkt widzenia. nie godzę się na takie krótkowzroczne działania podbudowanego straszeniem potencjalnym wrogiem u bram.
siedzisz w bańce informacyjnej w której mój punkt widzenia może wydawać ci się kontrowersyjny, dla mnie wasze argumenty są po prostu
@Rogovic nikomu nie ubliżam, staram się jasno przedstawić swój punkt widzenia, to że nie idzie on w zgodzie z twoimi przekonaniami, nie oznacza, że masz prawo by mnie z tego powodu raczyć wyzwiskami niskich lotów.
Jeżeli nie dojrzałeś do normalnej dyskusji to się nie udzielaj, nie pozdrawiam.