Wpis z mikrobloga

@WhiteRaven12: Nie będę wchodzić w tę potyczkę z cyklu "jak oni się nie obronią, to my będziemy musieli" bo nie o tym jest mowa.
Chodzi o niezależność Polskiej armii i życie Polskich zakładów zbrojeniowych. Te 14 czołgów mniej do modernizacji to są dziesiątki milionów PLN w kasach tych zakładów.
Dzięki wysyłce tych Leosi mamy zapewnione również kolejne opóżnienia w przekazywaniu PLek, bo na pewno będą chcieli te darowane czołgi remontować u
@Wojciech_Skupien:
Taki chętny do obrony Polski w tych czołgach, to może zgłosisz się na ochotnika do nich co? Pojedziesz w tym czołgu na granice i będziesz siedzieć? Skoro żałujesz Ukrainie tych czołgów, to mam nadzieje że sam dasz przykład i wskoczysz do jednego.
Szambo wybiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BayzedMan @Papudrak @WhiteRaven12
Świetne argumenty panowie, naprawdę przekonaliście mnie, że ruch rządzących to jakiś mastermind move.
Oddajemy czołgi, które polska armia zna od 20 lat, wie, jak je obsługiwać, naprawiać, mamy pod nie całą bazę logistyczną przygotowaną, w zamian za to, kupimy od Big Sama i koreańców czołgi, które będziemy wysyłać za ocean na każdy przegląd, bo jedyną dokumentację, jaką otrzymamy w
@Wojciech_Skupien: Dawaj do czołgu daj przykład i nie narzekaj cwaniaku. xD
Po to Ukraina walczy żebyśmy my nie musieli, nie ma tutaj niczego do wytłumaczenia.

Oddajemy czołgi, które polska armia zna od 20 lat, wie, jak je obsługiwać, naprawiać, mamy pod nie całą bazę logistyczną przygotowaną


Skoro tak to dawaj na #obowiazkowecwiczeniawojskowe i siup do czołgu albo do obsługi tych czołgów, skoro mamy to jest miejsce też dla ciebie ziom.
Taki chętny do obrony Polski w tych czołgach, to może zgłosisz się na ochotnika do nich co? Pojedziesz w tym czołgu na granice i będziesz siedzieć? Skoro żałujesz Ukrainie tych czołgów, to mam nadzieje że sam dasz przykład i wskoczysz do jednego.


@BayzedMan: Prawdopodobnie mocno się zagotowałeś podczas tworzenia tych niebanalnych odpowiedzi do mojego wpisu, więc odpiszę krótko.
Marzy mi się, żeby mój kraj nie był frajersko wyzyskiwany przez potężne gospodarki
@Wojciech_Skupien: Chcesz nam powiedzieć ze wojsko się ma po to aby mieć niezależną armię i pracę dla własnych zakładów wojskowych?
Zawsze myślałem że wojsko to narzędzie polityki bezpieczeństwa. Ma zostać użyte tak aby przynieść jak najwięcej korzyści Polsce. Rozumiem że kacapię boli że robimy to skutecznie w niekonwencjonalny sposób (dozbrajając sąsiada).

Zapomniałeś że to my graniczymy z Rosją, a nie USA, Niemcy czy Francja. I to my oberwiemy (w szeroko rozumianym
Prawdopodobnie mocno się zagotowałeś podczas tworzenia tych niebanalnych odpowiedzi do mojego wpisu, więc odpiszę krótko.

Marzy mi się, żeby mój kraj nie był frajersko wyzyskiwany przez potężne gospodarki tego świata. Ot tyle i aż tyle.

A ty dorabiaj sobie do tego, co tam chcesz i uważasz.


@Wojciech_Skupien:
Polska ma okazję zniszczyć armie rosyjską i to robi dzięki Ukraińcom, co tu jest ciężkiego do zrozumienia?
Ukraina na dobrą sprawę zniszczyła 2 armie