Wpis z mikrobloga

ehh, źródełko tymczasowo wyschło ()
mam trochę abv, można je jakoś wykorzystać? Próbowałem waporyzować jeszcze raz, coś tam działało ale smak dymu straszny. Może jakiś bubler domowej roboty? używam vapcap B.
jadłem też wcześniej z masłem orzechowym, działało fajnie, ale wieczorkiem wolę sobie złapać buszka, 2h relaksu i do spania, a po zjedzonym trzymało mnie 4-5 godzin nawet...
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #waporyzacja
  • 10
@Eternal_Oblivion: tak jak pisze kolega wyżej około godziny. Czy mocno czuć to zależy od tego ile zjesz i jak mocno grzałes za pierwszym razem. Ja w vapcapie podgrzewam 3 razy. Nie wiem do ilu stopni. Ale po tym susz wychodzi cały brązowy ale jeszcze nie spalony. Jadlem na raz 0.4g-0.5g. Wg. mnie klepie mocno, zupełnie inna faza niż po buszku.
@Eternal_Oblivion: nie wiem, palę sporadycznie, od około roku. Z wiadra nigdy nie próbowałem. Wydaje mi się, że nie. Zwłaszcza gdy czytam wpisy takich zawodników jak @xwhite_codeine ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy pierwszy jadłem #abv to zacząłem od 0.2g i prawie nic nie czułem, po dwóch godzinach dopiero dopaliłem się buszkiem i wtedy był efekt spoko. Od tego czasu gdy już jem to właśnie takie 0.4-0.5g najlepiej na
@Eternal_Oblivion: Parę wiader w życiu przepaliłem, ale to za każdym na imprezach gdzie no nie żałowałem sobie i wlatywał nie tylko alkohol. Wtedy to po parę wiader na nocke, do tego litry alko i patronat mateusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tak to raz na miesiąc sobie spalę joya bo szkoda mi płuc , na codzień używam wapka ale też aktualnie raz na jakiś czas.