Wpis z mikrobloga

Macie jedno dziecko. Po 5 latach okazuje się że doszło do pomyłki w szpitalu po narodzinach i zamieniono je z innym. To wiele tłumaczy, a jak widzicie swojego biologicznego syna widzicie całe rodzinne podobieństwo, a nawet wasze cechy charakteru i upodobania, których nie ma w dziecku, które wychowywaliście. W sumie dzieci są w takim wieku że można by je podmienić. Co robicie?
#pytanie #dzieci #pytaniedoeksperta #przemyslenia #filmy #filmnawieczor #glupiewykopowezabawy #rodzicielstwo #kiciochpyta
oszty - Macie jedno dziecko. Po 5 latach okazuje się że doszło do pomyłki w szpitalu ...

źródło: DWEk9kqTURBXy9kNWYzNzE5NjY0ZTVlODI4NjBkMTMzODg3NDUxZWRiZS5qcGVnkZMFzQGQzObeAAGhMAE.jpeg

Pobierz

Co robicie?

  • Jestem rurzowom - zostaję przy tym dziecku które w 8.9% (5)
  • Jestem rurzowom - biere swoje biologiczne 10.7% (6)
  • Jestem niebieskim - zostaję przy tym co mam 17.9% (10)
  • Jestem niebieski - biere swoje biologiczne 44.6% (25)
  • Staramy się wychowywać dzieci wspólnie 17.9% (10)

Oddanych głosów: 56

  • 10
  • 1
Co ciekawe mimo 9 msc ciąży i cieżkiego porodu kobiety są bardziej przychylne by zostawić dziecko które się wychowywało, zupełnie inaczej podchodzą do tego mężczyźni.
Co ciekawe mimo 9 msc ciąży i cieżkiego porodu kobiety są bardziej przychylne by zostawić dziecko które się wychowywało, zupełnie inaczej podchodzą do tego mężczyźni.


@oszty: Jakbym czytał streszczenie:
olokynsims - >Co ciekawe mimo 9 msc ciąży i cieżkiego porodu kobiety są bardziej przy...
  • 0
@olokynsims: dwuznacznie to napisałam - zostawić w sensie ze sobą w domu xD kobiety wybierają dziecko, które wychowywały, do którego się przywiązały, dla facetów ważniejsze są więzy krwi zazwyczaj. W przypadku wyżej pewnie była to depresja poporodowa, są przypadki że zalewające mózg hormony po porodzie każą nawet matce zabić dziecko :< dlatego tak ważna jest pomoc i wsparcie. A statystycznie rzecz biorąc kobiety są bardziej empatyczne i dużo częściej to mężczyźni