Wpis z mikrobloga

Jaki to dziwny przypadek, że ludzie zwalający wszystko na wygląd, włosy, wzrost jednocześnie okazują się być beciakami, cuckami i frajerami. Jakiś czas temu był podobny post.

Tak, wygląd ma znaczenie. Nie wiem jak duże w przypadku mirka ze screena na dole posta, ale jestem pewien, że nie będąc takim cuckiem jego szanse na stracenie prawictwa by wzrosły. Spora ilość osób ku mojemu zdziwieniu dobrze odpisywało mirkowi, ale inni pokroju @Pozytywny_gosc nazywają go gymcelem i że powinien przełknąć blackpill, bo to wina tylko i wyłącznie genów.

Chcę dołożyć swoją cegiełkę do tematu. Chcę tu rozpatrzyć dwa warianty. Przyjmijmy, że OP może:
1) Przyjąć #blackpill
2) Zgłębić #pua

Według mnie opcja 1) sprawi, że typ będzie w #!$%@? toksyczny, wszystko będzie winą wyglądu, będzie nienawidzić lasek i NAWET jak już kogoś pozna, to będzie miał jeszcze gorsze zachowania niż teraz. Dobre wyjście jak nikomu się nic nie chce robić/zmieniać - "nie mam wpływu, to geny, życie jest niesprawiedliwe".

Opcja 2) - zgłębia podstawy #pua czy ogółem podstawową wiedzę na temat uwodzenia, rozpoznaje, że nie ma większego pussyblockera niż bycie simpem na zawołanie. I nawet jeśli to Ci nic nie da w kontekście poderwania konkretnej laski, to się chociaż będziesz szanować i nie będziesz latać za księżniczką jak pies.

Przestańcie myśleć, że bycie prywatnym szoferem księżniczki, pomaganie jej w lekcjach itd to "STARANIE SIĘ". Szanujcie się do #!$%@?. Byłem świadkiem wielu podobnych zachowań, o których mi opowiadały dziewczyny i było to komiczne co ludzie #!$%@?ą. Ale jednocześnie smutne. Sam kiedyś byłem takim dobrym chłopaczkiem, który chciał usługiwać i być dobrym, a się dziwił, że nikt go nie chce. Nie zrozumcie mnie źle, do teraz jestem raczej miłym człowiekiem i lubię pomagać, ale musicie znać umiar. Nie można non stop pomagać wszystkim dookoła, bo ludzie zaczną na Was żerować. Ceńcie się.

@Exit99: musisz mocno zmienić mindset jeśli nie chcesz kolejnych rozczarowań. Tak, wygląd ma znaczenie i inni mogą mieć łatwiej i to musisz przełknąć. Ale zauważ, że ten gość z babyfacem nie był takim cuckiem jak Ty.

Przestań pomagać w lekcjach koleżankom. Przestań wozić im dupy. Przestań usługiwać jak pies. To nie jest Twoja rodzina, to nie jest nikt Ci bliski. Obiekt z dziurą, na który się napaliłeś, a Twój mózg tworzy sobie scenariusze nie z tej planety, że to ta jedyna i inny tego typu szajs.

Chodź sobie na tę siłownię, ale traktuj to jako przyjemność, trening dla umysłu i ciała, rób to dla siebie. Przestań myśleć w kategoriach "jak pochodzę 2 lata i będę miał duże mięśnie to laski będą moje". To tak nie działa. Siłownia owszem, poprawia wizualny wygląd, ale z mentalem "ale laseczki będą na mnie lecieć" nic nie wyrwiesz, bo będziesz nadal myśleć, że tylko wygląd robi robotę. Nie będzie tak, jeśli jesteś mentalnym #przegryw

A jeśli się zakochałeś w tej lasce lub ogółem coś czujesz, to czym prędzej sobie ją wybij z głowy i poznaj inne laski, żebyś się wyleczył z niej. Szanuj się i olej ją.

P.S. tak, ona chciała od Ciebie głównie pomocy i nie wydaje Ci się. Z tej znajomości jedyne jej korzyści to była pomoc w studiach i niczego innego nie oczekiwała od Ciebie. Jeśli od czasu napisania tego posta pomogłeś jej chociaż raz, to oficjalnie jesteś frajerem, bo dotychczas można powiedzieć, że po prostu Cię nikt nie sprowadził na ziemię.

#redpill #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
LatajacyJeczmien - Jaki to dziwny przypadek, że ludzie zwalający wszystko na wygląd, ...

źródło: a

Pobierz
  • 36
@LatajacyJeczmien: TLDR: Op pisze, że gdyby typ z ss'a zgłębił pua to pomogło by mu to w byciu lepszym człowiekiem i nie simpowaniu. Zupełnie pomija, że tryhardowanie do wannabe alfa jest niewiele mniej upokarzające i bezskuteczne.

Standardowo jest też śpiewka, że geny to nie wszystko i da się poprawić wygląd siłownią, ale nie wolno tego robić, żeby poprawić wygląd tylko DLA SIEBIE. Następuje jeszcze magiczne "przegryw siedzi w głowie" (to w
@LatajacyJeczmien:
Zgadzam się ze wszystkim co tu napisałeś Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam byłem taki pomocnym pieskiem, który przybiegał na każde zawołanie, a później się dziwiłem, że laska mnie olewała. Generalnie grunt, to umieć żyć i spędzać czas z samym sobą, reszta później przyjdzie sama... No może z małymi pomocami, ale przyjdzie prędzej czy później.
bluepill też może zadziałać i działa bo Polacy to simpy z reguły ale to trzeba poznawać laski a nie fixować się na jednej koleżance gdy setki obok przemykają :D


@LonNon: Może i "działa" w kategorii tego, że można mieć dziewczynę/żonę, bo faktycznie z bluepillem jest to możliwe. Tylko czy bycie cuckiem w związku, psem swojej księżniczki to jakaś przyjemność? A to częste zjawisko. Co chwilę słyszę narrację w postaci, że przez
@LatajacyJeczmien: Niestety część facetów nie umie zrozumieć, ze kobiety są wolnymi ludzmi i moga po prostu nie chciec być akurat z nim. Wszelkie gesty typu skorzystanie z jego podwózki czy to ze np. ona zrobi obiad i go poczęstuje są odbierane jako koleżeńskie. I typ nie rozumie, ze choćby chodził na siłownię codziennie, zatrudnił światowej sławy stylistę, orbitował wokół dziewczyny cały czas, to ona po prostu NIE CHCE. I nie zechce,
@LatajacyJeczmien

Tak, tak blackpill = mizoginia, oczywiście. Tymczasem to właśnie wśród puasów i redpillowców dominują mizoginiści, zaburzasz rzeczywistość. Blackpill to suche fakty, które same w sobie nie mówią, co ma dany człowiek z nimi zrobić. Jeden może stać się toksyczny, a drugi równie dobrze po prostu przestanie simpować, zacznie robić rzeczy dla własnej przyjemności i poprawi sobie jakość życia wiedząc, że nie warto poświęcać się dla kobiet. To jest kwestia mocno indywidualna,
@umgebung: Tak było.
Ale dla jasności:
-kocopoły - rzeczy które mówi przeciętny chłop z 170 cm wzrostu
-skuteczny podryw - to samo ale mówione przez przystojnego typa 190 cm
@Eteres i po co powtarzac takie bzdury? jak masz 170 cm, to moze odpusc se typki 190 i bedzie git. najgorsze jest to cisnienie, ktore sobie robisz kompleksami, ze masz 170 cm wzrostu - #!$%@? sie gada z jakims zakompleksionym typkiem, bo gadka nie jest naturalna tylko wymuszona checia zasypania jego kompleksow, co on musi zrobic sam. poza tym jak ktos sie non stop skupia na swoim wygladzie, to nie ma czasu
@umgebung: Od dawna jesteś niedorozwinięty?
Mając 170 cm wzrostu i będąc najwyżej przeciętnym z twarzy to nie wystarczy sobie odpuscic kobiet 190 cm - trzeba odpuscic sobie wszystkie.

I skąd taki pomysł, że ludzie z 170 cm mają więcej kompleksów?
Czyżby byli inaczej traktowani przez społeczeństwo niż ci wysocy? Bo to jest powód kompleksów - nikt nie ma kompleksów o cechy na podstawie których nie dochodzi do walidacji twojej osoby -
@Pozytywny_gosc: Co ty - kobiety nigdy nie wiedzą czego chcą. I w takiej niewiedzy co wybrać podejmują wybory przez wiele lat. Bo przecież to nie tak, że kobiety doskonale wiedzą czego chcą, a jedynie kłamią, gdy sytuacja jest niewygodna do powiedzenia prawdy.
@LatajacyJeczmien: od czasu napisania tego postu nie pomogłem jej w niczym mimo że od 3 dni prosi mnie żebym zrobił jej jakiś projekt poprawkowy na studia bo nie zaliczy przedmiotu. Ona pojechała do domu do starych i zasypała mi messengera wiadomościami. Nigdy nie dostalem od niej tyle wiadomosci wypisuje co 3 godziny do mnie czy cos sie stalo i ze potrzebuje pomocy z projektem. Dziwnie sie z tym czuje ze ja