Wpis z mikrobloga

Po 89 r. ilu polskich obywateli zabiła Rosja, a ilu Ukraina jako państwo przy użyciu wojska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rosja: 0
Ukraina: 2
Minęło tyle czasu, a przeprosin i odszkodowań dalej brak za zabicie polskich obywateli. To jest dopiero plucie w twarz rzekomo najlepszemu sojusznikowi w Europie i „humanitarian superpower”.
Partia wojny w Warszawie poświęci ilu Polaków? Co tam, że rakiety spadają, jacyś wieśniacy najwyżej zginą, ważne, że Warszawa bezpieczna i Jasionka a bidon nam da koraliki dx.

#polska #ukraina #rosja #gorzkiezale
  • 29
@Kapitalis: Nawet jeśli była to rakieta OPL to możliwe, że Rosyjska rakieta była na trajektorii kolizyjnej z jakimś Polskim ośrodkiem czy to przemysłowym, technologicznym, humanitarnym etc. to strona ukraińska broniła się a jendocześnie nas. Tak więc rakieta PLOT która spadła w Przewodowie została wystrzelona w obronie przed Rosyjskimi pociskami - a więc winę można śmiało przypisać wojsku rosyjskiemu. Ale no onucki tego nie ogarną, mózg tak duży jak wypłata w rublach.
@Kapitalis: Gdzie ci ktoś coś takiego stwierdził? Tego tez nie załaczyłes.

Poza tym ja pytałem o dowody, a nie o to co kto sobie powiedział. To jak, tych jednak nie masz, a próbowałeś przedstawiać, jako fakt, że Ukraińcy zabili Polaków rakietami? Ojojoj, cóż za manipulacje z twojej strony, jak to tak, kto by się spodziewał.
@Kapitalis: Nie posiadam wyborczej, także streść mi co tam w środku - są tam dowody, czy to tylko taki sobie artykuł jak im się wydaje, co się wydarzyło? Nie było przeciez żadnego oficjalnego wyniku śledztwa jeszcze, więc mocno bym się zdziwił. No chyba, że jednak znowu, jak to typowy kuc, nie potrafisz odróżnić dowodów/artykułu naukowego od publicystyki.

Bo nawet w tym wstępie masz użyte słowa jak "wskazuje na", czy o jakichś
@Atryu: blokuję za pomówienia. Kolejne mogą skończyć się w sądzie więc stopuj chłopaczku. Wykonuję zawód zaufania publicznego i każde oszczerstwa będę kierował na drogę karną oraz cywilną (zapłacisz zadośćuczynienie).