Wpis z mikrobloga

Po 89 r. ilu polskich obywateli zabiła Rosja, a ilu Ukraina jako państwo przy użyciu wojska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rosja: 0
Ukraina: 2
Minęło tyle czasu, a przeprosin i odszkodowań dalej brak za zabicie polskich obywateli. To jest dopiero plucie w twarz rzekomo najlepszemu sojusznikowi w Europie i „humanitarian superpower”.
Partia wojny w Warszawie poświęci ilu Polaków? Co tam, że rakiety spadają, jacyś wieśniacy najwyżej zginą, ważne, że Warszawa bezpieczna i Jasionka a bidon nam da koraliki dx.

#polska #ukraina #rosja #gorzkiezale
  • 29
  • Odpowiedz
@Kapitalis: w sądzie xD ja piernicze skad wy sie bierzecie xD xD musze sobie to zapisać i zaraz wrzucić na mirko, ze gosciu kolportujacy ruska propagande straszy mnie sadem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Xeni323: Większego bezsensu dawno tu nie przeczytałem... każdy pocisk i rakieta ma promień skrętu im jest wolniejszy tym mniejszy palnęli ta S-300 w pogoni za cruisem zgubiła lock bo pewnie cel przechodził przez kontur terenowy i poszła po balistycznej na ostatnie koordynaty. Nawet gdyby odzyskała lock to nie ma fizycznie jak nawrócić po dopaleniu paliwa zostając z samą energia kinetyczną. Jeżeli cruise robił kółko koło naszej granicy a coś co w
  • Odpowiedz
boli mnie, że polskie społeczeństwo nie uczy się na historii,


@Kapitalis: No teraz to dałeś ... Ile razy Ukraina brała Polskę pod zabory? Ile razy Ukraina zaatakowała Polskę w czasie II wojny światowej? Katyń? PRL?
Czy TY jesteś jełopą historyczną czy tylko głupka udajesz?
W ostatniej historii ( 350 lat ) Rosja miała z nami 80 konfliktów i zabiła min. 3 mln Polskich obywateli, w tym ponad 50 tysięcy oficerów i
  • Odpowiedz
@Kapitalis: "blokuję za pomówienia. Kolejne mogą skończyć się w sądzie więc stopuj chłopaczku. "


@Atryu:
No po prostu dureń. "Blokuje za pomówienia" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jeszcze wyśle pismo do prokuratora z dupy i maść w tubce.
A może my zgłosimy za pro Rosyjską propagandę? Szybciej się służby zainteresują, tym bardziej że "Wykonuję zawód zaufania publicznego"

@Kapitalis : idź do działu prawnego, i spytaj się
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: ja wiem, ale śmieszy mnie to - gosc pisze takie bzdury, dodatkowo nacechowane ruska propagandą a nastepnie straszy sadem - tak wiec juz to widze jak w Polskim sądzie będzie tłumaczył "sugerowalem ze wielka rosija jest super a Ukraińcy be, a mirek o nicku Atryu nazwał mnie onuca" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Minęło tyle czasu, a przeprosin i odszkodowań dalej brak za zabicie polskich obywateli. To jest dopiero plucie w twarz rzekomo najlepszemu sojusznikowi w Europie i „humanitarian superpower”.


@Kapitalis: I dobrze bo fajnopolakom należy pluć w mordy bez przerwy. Oni tak lubią.
  • Odpowiedz
I dobrze bo fajnopolakom należy pluć w mordy bez przerwy.


@amperrowwer: Nie ma żadnych Fajnopolaków. To propaganda Rosyjska. Tak samo jak brak przeprosin. Prezydent Ukrainy przeprosił za to zdarzenie z rakietą . Ale nie będzie żadnych wielkich obchodów ani wielkich przeprosi, gdyż codziennie ginie 100 Ukraińców, i nie bardzo jest na to czas. Pogrzeb odbył się na koszt państwa i z honorami. Wystarczył obejrzeć jakiś reportaż, Ci ludzie słyszą wybuchy kilkanaście
  • Odpowiedz