Wpis z mikrobloga

@JanParowka: w sumie racja, bo jak pływałem ostatnio z amerykanami to myśleli, że my w Polsce jeszcze telewizory z czarno-białym ekranem mamy xD. Ogólnie śmieszni są amerykanie niby się wydaje, że to my jesteśmy zacofani, ale jednak kulturowo i wiedzą ich bijemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@podjad3k Dlatego w Ameryce najpierw się idzie zapłacić z góry za paliwo, potem tankuje a na koniec idzie po resztę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego w Ameryce najpierw się idzie zapłacić z góry za paliwo, potem tankuje a na koniec idzie po resztę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KCPR: to wiele mówi o amerykańskim społeczeństwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: z bardzo wykształconymi osobami i tylko 1 z załogantów miał w ogóle jakieś pojęcie. W przeciwieństwie do europy to my mamy bardzo duże pojęcie o historii cywilizacji, a jak z nimi rozmawiałem to po prostu zamurowany byłem. Oni bardziej uczą się tego co w ich kraju jest niż otwierają się na kulture innych krajów czy historie.
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: ja miałem i mam kontakt z inżynierami i kapitanami i wierz mi nie jest tak kolorowo jakby się wydawało. Być może w tym otoczeniu w którym jesteś to są ogarnięci ludzie, ale w tym co ja się poruszam to cóż pływanie z nimi to zawsze kopalnia beki.
  • Odpowiedz