Wpis z mikrobloga

Znowu ludzie się zesrali o słowa JKM i znowu okazało się że trafił


@pkkk: Nic nie trafił, nic nie było uzgodnione. Było przekazane, że Pan prezydent Joe Biden wybiera się do Kijowa i, że putin ma ze swoją armią podkulić ogon i go nie #!$%@?ć. Jak ci powiem, że masz patrzeć jak gwałcę twoją żonę to nie znaczy, że się na to zgodziłeś, tylko tak ci kazałem i przyjąłeś to do
wygląda na to że byłeś przy rozmowach. Uchylisz rąbka tajemnicy i powiesz coś więcej?


@pastor_manning: Ty myślisz, że wizytę głowy jednego z mocarstw planuje się i organizuje się w kilka godzin? Że Biden sobie na kilka godzin przed wyjazdem sobie stwierdził, że pojedzie do Kijowa i musiał zadzwonić do ruskich i zapytać się ich o zgodę? Jak tak to XD.

Dość oczywiste jest, że wizyta była zaplanowana dużo wcześniej. Nikt się
@waro: Jakby Korwin mówił z sensem za każdym razem to nie byłby Korwinem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz na jakiś czas mu się zdarzy.
wrzucanie śmiesznych obrazków nic nie zmienia


@pkkk: Teraz pomyśl co by zmienił brak zgody rosji na wizytę Joe Bidena ? Nic, bo nie miała nic do powiedzenia. Tym bardziej przyznanie się do tego, że rosja została powiadomiona i nic nie mogła zrobić aby zapobiec wizycie świadczy o tym jak nisko upadła. Nikt z jej zdaniem się nie liczy, rosja musiała dziś przyznać, że USA otwarcie dziś ją upokorzy, a ona będzie
Nie powinni ich informować, to by naprawdę upokorzyło ruskich. A wychodzi na to że było wszystko uzgodnione


@pkkk: Tłumaczyłem już, że powinni i to bardziej ich upokarza, bo pokazuje niemoc rosji. Pozwól, że znowu o gwałcie będzie:
a) jak zgwałcę ci żonę która wraca ze sklepu gdzieś w parku to ja oprócz bycia gwałcicielem będę tchórzem
b) jak powiem ci, że będę za 3 godziny gwałcił twoją żonę a ty będziesz