Wpis z mikrobloga

na tiktoku chyba coś nowego obserwuję. albo mnie mirki wyprowadźcie z niewiedzy (w sensie, że to nic nowego). zalewają mnie lajwy jakichś pokurczy typu "je*ac banderyzm" etc i tam ostro deklamują swoje androny albo co gorsza dyskutują z innymi trollami, a jeszcze co mnie już opór wkur"ilo to fakt, że w dyskusjach biorą udział jacyś przypadkowi Ukraińcy i próbują się bronić przed tymi szambem. oczywiście w tle jakaś banda Grażyn komentuje to na poziomie nastolatek z fazem.

obstawiacie, że to ruskie już obstawiły, czy problem nie jest szeroki, a po prostu wpadłem pechowo w niszę kilku przyje*ów?

#ukraina #tiktok #trolle
  • 5
@subokreslnik: No tiktok przejety. Moj rozowy pasek ma rodzine w Kijowie i ciagle mi cos zapodaje z tiktoka. Sama sie nakrecila anty troche. No drugie ze nazjezdzalo sie wiesniakow i robia trzode. Trzecie na #!$%@? ci Tiktok? Czwarte nie pisz tak nerwowo, bo ciezko sie czyta. Ja sam jestem slaby z gramatyki, ale twoj wpis powoduje krwawienie oczu
@cskparty: to po prostu jest gramatyka w 3d, musisz się lepiej wczuć i zaraz zrozumiesz ukryte warstwy mojej wypowiedzi. a tiktok to świetne narzędzie medytacyjne, szczególnie jak chowasz się w kiblu przed atakiem dwójki karłów w okolicach 5 roku życia. teraz dociera do mnie, jak niewiele z tego tiktoka pamiętam. może 3% contentu potrafię opowiedzieć.