Wpis z mikrobloga

@Sadomason: nie przepadam za nim jako za aktorem, trochę taki tryhard i wkurza mnie jego fałszywy romantyzujący aktywizm ekologiczny. I w sumie to ze rucha sobie młode modeleczki jest najbardziej ludzką?, najfajniejszą jego stroną
no tak, bo jak facet jest ze swoją dziewczyną 10 lat, ona już ma 30 a on dalej z nią jest to już beciak bo nie wymienił jej na młodszą 5 lat temu xD


@AlienFromWenus: Zresztą co jest takiego złego we wzięciu kobiety po 30, jeśli samemu jest się w tym wieku? xD Średnia wieku na tym portalu to chyba gimnazjum, które do trzydziestolatków mówi per proszę pana.
no tak, bo jak facet jest ze swoją dziewczyną 10 lat, ona już ma 30 a on dalej z nią jest to już beciak bo nie wymienił jej na młodszą 5 lat temu xD


@AlienFromWenus: raczej tu chodzi o ból dupy z powodu prywatnych preferencji.
@solo_living_yolo: jak taki facet ma kochającą żonę, z którą się poznali wcześnie i są ze sobą długo to jeśli po 10 latach ma ból doopy z zazdrości że ktoś ma młodą doopę a jego żona miała czelność się zestarzeć przez te 10 lat to szkoda tej kobiety, widać taki facet mentalnie nie zszedł jeszcze z drzewa.
@Arboree:

Przegrywy traktują wszystkie kobiety jak gunwo, z powodu kilku procent będących p0lkami

To kobiety traktują wszystkich facetów jak gunwo, z powodu badbojow - Chadów

Wszystko w normie, równo i sprawiedliwie.
@AlienFromWenus: masz rację jak się jedna taka spotka to cud, można powiedzieć o mnie wiele ale albo odnoszę spektakularny sukces albo całkowita porażkę, jestem ryzykantem, widocznie mam coś w sobie, jedna nawet sama mnie znalazła od niej dostałem in the end kosza życie.