Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: co jest #!$%@?? XD Wchodzę w gorące a to 90% wpisów jest jednego typa, to zabawy wyliczanki, to memy. Aż w którymś momencie sprawdziłem czy przez przypadkiem profilu nie przeglądam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SaintWykopek: Wczoraj byłem u lekarza, wchodzę, pytam kto czeka do gabinetu nr 2, a trzy stare baby że one to nie czekają, tylko sobie gadają hehe i zajęły 3 z 6 krzesełek na poczekalni XD
Nie no zajebiście, ja zasmarkany z zapaleniem gardła, kicham co 30s w pomieszczeniu 1x2 metry, a one twardo siedzą ze mną jeszcze z 15 min i gadają którą gdzie boli i jak to Witka ma nową
@SaintWykopek: gadanie przy przejściu w wyjątkowych sytuacjach mogę zrozumieć - można się zapomnieć po prostu. Ale stojąc samemu przy przejściu i czekając na wujwieco, tego nigdy nie skumam
@ArchDelux: ale wiesz, że jak są światła to nadal nie można przejeżdżać ludzi, bo ktoś ma czerwone?

Zasada ograniczonego zaufania. Jak widzisz menela, babcię, niepełnosprawnego, dziecko lub dziadka o lasce, to należy zwolnić żeby w razie czego móc zahamować jak pieszy akurat wtargnie na jezdnię. Dziadek o lasce może się przewrócić, dziecko wbiec, menel akurat sobie kimnie, a babcia nie ogarnie światła i wejdzie.

Jeśli ktoś stoi przy przejściu to zmniejsza
@mk321: nom, z tym że to ja napisałem z sensem, a ty #!$%@? się o wymyślony przez siebie scenariusz i dramatyzujesz zwykłą sytuację związaną z ruchem drogowym, żebyś tylko mógł cokolwiek odpisać w stylu przemądrzania się. Tak samo nie wolno wjeżdżać na chodnik i realizować misji w stylu Gouranga. Słabo użyta odpowiedź na odpowiedź. 1/10 bo odpisałem.

edit: a dobra, już widzę, że mam przy tobie odpowiednią notkę, słusznie potwierdzasz jej