Wpis z mikrobloga

Mircy, mój niebieski wraca na siłownię po latach przerwy, chcę mu zrobić przyjemność i kupić jakieś dobre suple i białeczko, ale totalnie się na tym nie znam. On już też już wypadł z obiegu. Co polecicie kupić na początek? Niebieski potrzebuje zrobić masę, bo niedługo niedowaga pyknie, a jego przemiana materii działa w jakimś turbo tempie.
Co mogę mu zamówić żeby był szczęśliwym mirkokoksem? Na co zwracać uwagę i gdzie najlepiej kupić żeby był dobry stosunek ceny do jakości? Pomuszcie
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #silowniacontent #dieta #niebieskiepaski
  • 12
@anuszkiewicz: mi różowa kupiła jabłczan cytruliny i shaker. I trafiła niesamowicie dobrze, bo akurat chciałem kupić jedno i drugie.

Z kreatyny, cytruliny, białka - na pewno będzie zadowolony.
+ jakiś shaker, bo przeważnie nie dbamy i nam śmierdzą.
@klefonafide: Skoro dopiero zaczyna siłownię nie ma sensu wspierać się kreatyną. Na początku jak zacznie to będzie miał taki fajny super przyrost, że kreatyna jest zbędna. Kreatynę bierze się wtedy jak czujemy, że dobiliśmy już i nie idzie albo idzie bardzo ciężko postęp, wtedy można brać.
@ReevoX: to jest #!$%@? rodem z piwnicy w latach 90 jak ludzie wymyślali jakieś cykle kreatynowe, kreatyne można brać nawet jak się nie ćwiczy, nikt tego nie sprawdza, a magicznych postępów dzięki kreatynie nie zauważysz ani jako początkujący ani jako zaawansowany, stężenie kreatyny przy dawkowaniu 5g dziennie rośnie kilka/kilkanaście tygodni więc ciężko żeby efekt był odczuwalny "gołym okiem"
@ReevoX: co to za poerdolenie? XD głównym celem kreatyny jest napełnienie mięśni woda i polepszenie regeneracji, kreatyna to taki suplement, że warto to brać nawet jak się nie ćwiczy.
Kreatynę bierze się wtedy jak czujemy, że dobiliśmy już i nie idzie albo idzie bardzo ciężko postęp, wtedy można brać.


@ReevoX: skąd Ci to przyszło do głowy? Jeżeli nie ma postępu, to trzeba poprawić plan treningowy, lub dietę, albo doszło się do mitycznego limitu genetycznego, a tutaj kreatyna nic nie zdziała.