Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dziś chciałabym Wam polecić jeden z fajniejszych parków w USA - Dolinę Ognia w stanie Nevada. Położona jest około godziny od Las Vegas. Jest to idealny pomysł na jednodniowy wypad na łono natury i powrót do „miasta grzechu” na wieczór.

Zapraszam do znaleziska! :)

https://wykop.pl/link/7018035/dolina-ognia-w-nevadzie-marsjanskie-krajobrazy-w-usa

#podroze #turystyka #usa #ciekawostki
kej-ti - Cześć!
Dziś chciałabym Wam polecić jeden z fajniejszych parków w USA - Dolin...

źródło: dolinia-ognia-nevada-66

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
Dzięki, właśnie nie wiedziałem co w niedzielę robić w Krakowie, a tu taki pomysł jak znalazł. I pieniądze można przy okazji przepuścić skoro i tak je inflacja zjada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardzo pozytywnie jesteście zakręceni, fajne miejsca z pewnością warto zwiedzić z tego co widzę po zdjęciach. Szkoda że dla mnie to tylko marzenia...nie przejmuj się głupimi komentarzami tylko dalej rób swoje...
  • Odpowiedz
Ależ wy jesteście fajni i w jakie niesamowite miejsca jeździcie. A teraz usuń konto.
PS Wyraz twarzy masz jak typowa p0lka. Skwaszona mina, celulit i otyłość. A beciak pewnie patrzy, jak zaczepiasz lokalnych mokebiaków.
  • Odpowiedz
@kej-ti Ok dzięki ale powiedz mi teraz skąd pieniążki na to mam wsiąść i energię... :D
Ja nie mam jak ty faceta typu partnera/ojca który mi to zasponsoruje :D A samemu nie wydałbym 10k i więcej bo mam inne priorytety.
  • Odpowiedz
Ależ wy jesteście fajni i w jakie niesamowite miejsca jeździcie. A teraz usuń konto.

PS Wyraz twarzy masz jak typowa p0lka. Skwaszona mina, celulit i otyłość. A beciak pewnie patrzy, jak zaczepiasz lokalnych mokebiaków.

@andrzej-tester: mózg przeżarty wykopem, kwintesencja przegrywu
  • Odpowiedz
Nuda, choć oczywiście dla was to ciekawe jak raz na ruski rok wystawi się nos poza jakąś dziurę w Polsce. Czemu ty na zdjęciu a nie facet? Przecież to on za to wszystko zapłacił, znalazł w internecie i cię tam zawiózł.
  • Odpowiedz