@Aztec26626: nawet te ewidentnie wlatujące w przestrzeń powietrzną sojuszu nie będą wszystkie zestrzelone, a co dopiero strzelać do czegoś co leci 100km od granicy ( ͡°͜ʖ͡°) Dobrze to brzmi, ale tylko tyle
Rumunia zaprzecza. Ukraińcy nigdy by nie skłamali ( ͡°͜ʖ͡°)
No właśnie masz pewnie kolejny tego przykład. Wcześniej nawet 2 Polaków zabitych we własnym kraju, początkowo nawet USA wystosowało komunikat że to ruskie rakiety. Później jedno wielkie odkręcanie w myśl "nie eskalujcie"
@Aztec26626: Jeśli pocisk nie jest jednoznacznie skierowany w terytorium takiego kraju, to nikt nie będzie tego próbował zestrzelić. Polska i Rumunia nie są w stanie wojny, żeby n---------ć we wszystko co leci w ich przestrzeni powietrznej i ryzykować że spadnie na jakiś skup zboża. Lepiej pozwolić przelecieć, powiedzieć że wcale tak blisko granicy nie leciało i w ogóle nieprawda.
@Fortyk Wszyscy tutaj mają interes w tym, żeby kłamać, tak
źródło: temp_file.png759597208131912587
PobierzDobrze to brzmi, ale tylko tyle
Rumunia zaprzecza. Ukraińcy nigdy by nie skłamali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art37937151-wojna-rosji-z-ukraina-rosyjska-rakieta-pojawila-sie-w-przestrzeni-powietrznej-kraju-nato
@pieknylowca: Obrzydliwe jak to zamieciono.
No właśnie masz pewnie kolejny tego przykład. Wcześniej nawet 2 Polaków zabitych we własnym kraju, początkowo nawet USA wystosowało komunikat że to ruskie rakiety. Później jedno wielkie odkręcanie w myśl "nie eskalujcie"
@Saeglopur: citation needed
@Fortyk Wszyscy tutaj mają interes w tym, żeby kłamać, tak
Nierealne finansowo