Wpis z mikrobloga

Samsung Galaxy, albo po prostu Android (albo najpewniej nakładka samsunga):
mircy help, bo osiwieję :/ jak wyłączyć to gówno!?
jak przychodzi mi powiadomienie, klikam w nie, ale z lekkim przesunięciem (palec się omsknie, wiadomo), wtedy apka otwiera mi się w małym okienku zamiast na całym ekranie :/ wszędzie gdzie znalazłem, wyłączyłem opcję obraz w obrazie, nie wiem gdzie jeszcze mogę coś zmienić żeby aplikacje zawsze otwierały się normalnie.. jakieś pomysły?

#android #samsung
  • 8
@niegwynebleid
jest wyłączone cały czas, to nie to. Podejrzewałem "widok intelig. wyskakujac. okna" bo grafika jaka tam się wyświetla pasuje mi do tego co się dzieje, ale tą funkcję też mam wyłączoną
@lgc89 zdaje się, że to się dzieje kiedy powiadomienie wyskakuje dopiero na ekran jako ten mały dymek, jak się w to kliknie to okienko potrafi się otworzyć jako pływające. Co do Labs, tam już szukałem, ale wszystkie te pozycje mam i miałem wyłączone
Spróbowałem odtworzyć taka sytuację i faktycznie, problem jest, kiedy w dymek powiadomienia nie kliknę, tylko lekko zjadę po nim palcem, wtedy apka otwiera się w okienku. Nagrałem ekran, tak to wygląda (tu akurat wiadomości bo najłatwiej było wypuścić sobie powiadomienie, oczywiście w ustawieniach aplikacji jest wyłączony PIP)
https://gfycat.com/ellipticalshadyabalone