Wpis z mikrobloga

Ten wpis dał mi trochę do myślenia:
https://wykop.pl/wpis/70236105/to-moj-ostatni-wpis-to-miejsce-jest-pelne-nienawis

O ile o tym ile znaczy wygląd już wiem od dawna, tak community blackpillowe potrafi wpłynąć negatywnie na banię. Wstępnie wszedłem tu dla jaj i również być może spróbować pomóc tym, których realna blokada to psycha, raczej bez skutku.

Mimo, że od gimbazy wiem jak wiele znaczy wygląd, to nie byłem raczej toksyczny, akceptowałem to. Jednak jak za dużo czyta się takich wysrywów to zaczyna się to udzielać.

Zacząłem się przyłapywać na pewnych toksycznych myślach:
- całkiem ładna laska w sklepie? Dziwne, że tu pracuje, przecież mogłaby sobie znaleźć beciaka, co by ją utrzymał, albo założyć onlyfansa
- laska z toną tapety, sztucznymi rzęsami pracująca w sklepie? O, widzę looksmaxing, żeby ktoś ją w końcu wyrwał z tego #!$%@?łku.

To jest w #!$%@? toksyczny mindset, spłycanie wszystkiego do #!$%@? najniższych wartości jakie istnieją. Jeżeli macie podobnie i będziecie mieli w ciągu Waszego życia jakąś szansę na poznanie Waszej bratniej duszy, to całkiem możliwe, że #!$%@? tę szansę, bo będziecie mieli tak wyprany mózg, że w każdym zachowaniu u laski będziecie szukać podstępu i patrzeć na nią przez pryzmat p0lek, mokebe, pillów srillów i innych #!$%@?. Ja muszę ograniczyć ten szajs. Ciężko, bo to jednak fajna rozrywka poczytać tagi, ale jednak wolałbym się wyzbyć tych toksycznych myśli XD Nawet jak tam jest jakiś % prawdy, to #!$%@? mnie to boli. Dla mnie to jak z religią - niby dziwi mnie, że ludzie wierzą, ale mam w to zupełnie #!$%@?, nie będę sobie myśleć "co za debil, jak w to można wierzyć".

Wyobraźmy sobie, że laska Wami się zainteresuje, zgodzi się na spotkanie etc. Z wypranym mózgiem będziecie analizować
- pewnie p0lka ma chada na boku
- pewnie chce żebym był jej beciakiem
- pewnie ma dziecko
- pewnie dopiero co zerwała i szuka pocieszenia
- na pewno się jej nie podobam pewnie ma zakład z koleżankami
- hatfu na p0lke pewnie miala 10 bolców

Będąc toksykiem możecie sobie zrujnować jakiekolwiek szansę. I nie tylko u kobiet, toksyczny mindset #!$%@? wszystkich dookoła.

#wysryw #przegryw #blackpill #redpill #p0lka #rozowepaski
  • 9
Wyobraźmy sobie, że laska Wami się zainteresuje, zgodzi się na spotkanie etc. Z wypranym mózgiem będziecie analizować

- pewnie p0lka ma chada na boku

- pewnie chce żebym był jej beciakiem

- pewnie ma dziecko

- pewnie dopiero co zerwała i szuka pocieszenia

- na pewno się jej nie podobam pewnie ma zakład z koleżankami

- hatfu na p0lke pewnie miala 10 bolców


@LatajacyJeczmien: XD, ty to może idź na terapie