Wpis z mikrobloga

Jako, iż mieszkam na totalnym #zadupie i pomimo wszelkich starań, by robić COKOLWIEK (nawet podcierać dupę Januszowi, jeśli będzie trzeba) w JAKIEJKOLWIEK #praca, by móc stąd jak najszybciej #!$%@?ć i żyć po ludzku postanowiłem stworzyć idealne CV dla lokalnych #januszebiznesu.

Nakreślę sprawę prosto, mieszkam na #wies z około 1200 mieszkańców (w porywach 1500, ostatnie dane jakie znalazłem to 2006 rok i liczba 1100) bez #prawojazdy i jestem #niepelnosprawny (problemy z rękami, niezbyt into dźwiganie pomimo dostawania pozwolenia na medycynie pracy). Dosyć niedawno skończyłem technika informatyka, ale nie mam problemu z pracą w czymkolwiek poza pracy przy mięsie. Moja #wies jest częścią zagłębia meblowego i większość ofert tutaj to dla tapicerów i stolarzy za, rzecz jasna, najniższą krajową i najlepiej by pracownik nie miał żadnych wymagań w kwestii płacy.

Wszystkie nazwy miejscowości zostały dla mojego bezpieczeństwa zmienione na słowo "Zadupie" i jego synonimy, a nazwisko zastąpione słowem "Wykopek", natomiast nazwy firm zostały zastąpione nazwami z memów lub inaczej przekręcone. Proszę nie doszukiwać się w nazwie Jaszczurka sklepu z płazem, bo to nie to. Wszystkie błędy ortograficzne celowe, a styl CV jest najprościejszy z uwagi na szybką i łatwą edycję. Niżej wstawię moje realne kwalifikacje (nadal bez prawdziwych danych i na tym prostym szablonie)

#bezrobocie #kapitalizm #przegryw #antykapitalizm
Swordy - Jako, iż mieszkam na totalnym #zadupie i pomimo wszelkich starań, by robić C...

źródło: CV_01

Pobierz
  • 20
@Swordy: Marcin postarałbyś się żeby to CV jakoś wyglądało. Ja swoje zrobiłem w Canvas i tak jak 2 razy w życiu aplikowałem to 2 razy miałem odzew xD a twoje to wygląda jakbyś miał ze 40 lat na karku i ledwo obsługiwał Worda
@Pandillero: na profilu (kilka postów wcześniej) można było znaleźć, jak wygląda pierwsza (są dwie z uwagi na wielkość tekstu) strona mojego CV. Drugą wstawię w przeciągu kilku sekund tutaj, tylko ocenzuruję nazwisko
Swordy - @Pandillero: na profilu (kilka postów wcześniej) można było znaleźć, jak wyg...

źródło: CV_v2

Pobierz
@Pandillero: piszę, że cały styl tego CV z góry jest specjalnie jak najbardziej stereotypowy, by wyglądał jak u małpy, która ostatni raz wyszła z szkoły zawodowej w dniu rozpoczęcia rekrutacji, bo nie została przyjęta nawet tam i mimo 18, max. 25 lat na karku nie umie nawet obsłużyć telefonu, a co dopiero Worda
na profilu (kilka postów wcześniej) można było znaleźć


@Swordy: a no nie czytałem twoich postów ze szczegółami xd

1. Przy stanowiskach pracownika gospodarczego i stażysty informatyka napisz czym konkretnie się zajmowałeś, tak ze 2 albo 3 linijki.
2. Podstawówkę i gimnazjum wyjeb bo to nikogo nie interere.
3. Kwalifikację zawodową wstaw do kat. wykształcenie
4. Przy językach obcych wstaw czy dasz radę czytać dokumentację techniczną albo komunikować się przez telefon. Emaila
@Pandillero: przy tym stażyście musiałbym poszukać dokumentów stażowych albo #!$%@?ć to całkiem, bo staż za państwowe pieniądze w państwowej placówce, więc państwowej poziom, czytaj.: nic nie robisz. Nawet kierownik mnie #!$%@?ł, bo pracy nie było
@Swordy: Czaje. Jak ja ogarniałem staż w technikum to tylko przychodziłem w piątki podpisać obecność 5 razy. Łącznie byłem tam z kumplami 4 razy przez sumaryczny czas pół godziny xD
@Pandillero: no ja tak zajebiście nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale z około 150 godzin (na pewno było to poniżej pełnego etatu, ale nie mniej niż 150h) byłem tam może z 10h, z czego raz 5h było robotą (chociaż i tak nieodpowiednią do stażu, cyfryzacja jakichś dokumentów BHP w Wordzie), 2h to oglądanie jakiegoś filmu, a reszta to siedzenie na dupie na hasło "Weź Marcin posiedź
@Pandillero: skrótowo, ale dokładnie:
Na początku (dosłownie początku, bo drugi tydzień roku szkolnego) #gimnazjum miałem wypadek komunikacyjny z busem, gdzie doznałem dość ostrych obrażeń (policja twierdzi, że dotkliwych. Z tego co wiem, gdyby nie pewien ratownik medyczny bym już nie żył), w wyniku czego nie mam śledzony, chodzę jak stara babcia (nawet wolniej patrząc na słowa emerytki, z którą niedawno pracowałem), nie jestem podnieść rąk wyżej niż do heilowania i do
Swordy - @Pandillero: skrótowo, ale dokładnie:
Na początku (dosłownie początku, bo dr...

źródło: Untitled

Pobierz
@Pandillero: by tą #!$%@?ę podkręcić powiem, że chłop w ok. 2015 zaczął zajmować się układaniem kostki brukowej (niby nawet założył firmę, ale nic na ten temat znaleźć nie mogę), a na jego Facebooku czy Instagramie zdjęcia z Francji czy coś, ale państwo polskie nie może ściągnąć od niego ani grosza, bo niby nie ma dochodu
@Swordy: Smutna historia. I sam ten wypadek, i kwestia odpowiedzialności za jego skutki. Wiem, jak może być ci ciężko, bo ja też coś podobnego przeżyłem. No nic, trzymaj się! I powodzenia w pracy!