Wpis z mikrobloga

33 863 + 61 = 33 924

No dzisiaj miałem miałem lenia. Nie chciało mi się wstać rano na pociąg. Zresztą nie byłem przekonany do stanu dróg. Zaplanowane #kwadraty niezrealizowane. Zamiast tego były #kwadraciki w okolicy. W zasadzie drogi były spoko, więc trochę szkoda, że odpuściłem rano. Ale też było wesoło. Były dupeczki z przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°), duuuuuużo ujebów, ze dwie gleby. Pod koniec kąpiel odbyta. No ale chyba ze stulejką na głowy się zamieniłem. Zapomniałem, że piasta jest wyjątkowo nieszczelna xD w efekcie zębatki zamarzły i straciłem przeniesienie napędu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnie dwa kilometry do domu z buta. A że mieszkam w najwyższym punkcie w okolicy, to grawitacja nie wspomagała ¯_(ツ)_/¯
Płotka ma obiecane spa. Rozłożenie na części, przesmarowanie, nowa koła i klamki. I chyba odpuszczę kwadraciki xD

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 33 863 + 61 = 33 924

No dzisiaj miałem miałem lenia. Nie chciało m...

źródło: temp_file.png9024029058066112588

Pobierz
  • 7
@WypiekPeel do rzeki, Wiśle dokładnie ( ͡º ͜ʖ͡º) zresztą kwadracik wypadał za linią brzegu
@Jerzu upierdzielony był, więc zamiast na myjnię oplukalem w rzece, bo była pod ręką ¯_(ツ)_/¯ a i tak smarowanie piast było w planie przed założeniem nowych kół