Wpis z mikrobloga

Jak już pozdajesz swoje egzaminy to wróć i postaraj się bardziej.


@niewiadomocowscenariuszujest: studia można robić w wieku 30 lat, ale nawet to Cię przerasta xD

i to nie był pocisk tylko fakt, sam piszesz o sobie #przegrywpo30tce ergo twoi rodzice wychowali przegrywa który w wieku >30 lat wypłakuje się z innymi przegrywami o tym jakie kobiety są straszne. No chyba, że wg Ciebie to dla twoich starych powód do dumy xD
@malinq

można robić jedno i drugie xD


Można też zobaczyć co się bardziej opłaca a gdzie człowiek traci czas na cudze lanie wody.

Nawet lepiej - pracodawca jak widzi w Tobie jakiś potencjał, to sam Ci może te studia zasponsorować xD


To jeszcze zależy od pracodawcy. W większości przypadków ludzie są zastępowalni.

wystarczy nie być przegrywam


Jak renkom odjoł
mineła cie chyba imba z usa z przed tygodnia, gdzie laska wlasnie tak ubrana posądzila typa ze ja molestuje wzrokiem- potem przepraszala i rozbujala sie dyskusja


@Panzerhund: no minęła, nie śledzę tiktokowych dram. Nie wiem tylko co to zmienia. Dopiero od tej sytuacji się zorientowałeś (i koledzy wyżej), że istnieją ludzie którzy są #!$%@?? xD

Jak były strzelaniny w szkołach w USA to przestawałeś do szkoły chodzić?
Można też zobaczyć co się bardziej opłaca a gdzie człowiek traci czas na cudze lanie wody.


@niewiadomocowscenariuszujest: współczuję Ci doświadczeń ze studiami, ja mam fajne projekty realizowane z fajnymi ludźmi i mnóstwo zajęć praktycznych. Ale po co ja Ci mam coś tłumaczyć skoro masz zamknięty łeb i wiesz lepiej.

Dlatego ludzie w CV nie wpisują ukończonych studiów tylko przeczytane książki xD
@malinq:

współczuję Ci doświadczeń ze studiami


Czemu? Mnie się podobały a skończyłem już dawno zanim pierwsze smartfony wypuścili na rynek.

Ale po co ja Ci mam coś tłumaczyć skoro masz zamknięty łeb i wiesz lepiej.


Bez wycieczek osobistych do innych użytkowników aby leczyć kompleksy nie potrafisz? Co się tak denerwujesz i rzucasz do mnie? Twoja panna z imprezy jeszcze nie wróciła?

Dlatego ludzie w CV nie wpisują ukończonych studiów tylko przeczytane