Wpis z mikrobloga

@Przyjaciel_Rodziny: brakuje wylania flakonu perfum, które są tak mdłe że się żgać chce. Oraz pójście gdzieś w kąt i zasłanianie się "jakąś rzeczą" podczas przysiadów by dupy nie było widać.
No ale będąc uczciwym tak samo jest z płciom męską. Chodzenie w grupkach 3-4 osobowych. Fryzury kopiuj wklej. Ubrania wk. Darcie #!$%@? jak wyciskasz 60kg.
petarda - @Przyjaciel_Rodziny:  brakuje wylania flakonu perfum, które są tak mdłe że ...

źródło: 3.%20Jimmy%20Choo,%20459%20pln%20

Pobierz
@Przyjaciel_Rodziny: te gacie z zaznaczonym dupskiem to jest dramat xD widziałem jedną laskę w tym, gdziej ej pupa nie była mała, ubrała sobie jeszcze takie joggery czy jak się to nazywa, i weź się człowieku nie patrz na jej kosmicznie wielki zad który jest jeszcze narysowany na spodniach xD komedia imo.
@Przyjaciel_Rodziny a ja tam mam wywalone, mogę sobie patrzeć gdzie chcę. Nie będę patrzył w sufit albo podłogę jak jakiś przegryw w czasie przerwy. Czasami sobie zerkam w telefon, a czasami gdzieś tam w dal gdzie chcąc, nie chcąc są inni. Ostatnio typiara miała takie spodenki na zdj tylko w kolorze czarnym to ciężko było nie zerkając ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak ostatnio robiłem ławę i widać było