Wpis z mikrobloga

@djsun
Ja pierdziele ten nowy wykop @mb @as @wykop na starym wyglądzie z poziomu aplikacji mogłem sobie zapisać obrazek, który mi się podoba, do telefonu z poziomu apki, tu oczywiście opcji brak, łącz nie da się kopiować, coście uczynili z naszym portalem..
@djsun: U mnie w pracy jest system że w momencie kiedy minutę przed fajrantem wskoczy ticket to biegnie odliczanie. Jeśli nie odpowiesz w ciągu 6 godzin to lecą statystyki i masz zjebę i lecą z premii. A w momencie kiedy zajmiesz się tym to masz zjebę że generujesz nadgodziny. Jakiś czas temu wpadło takie gówno że kierownik który miał zamykać curvidołek przez godzinę mnie popędzał.
@mx9qg: Bo ryba psuje się od głowy. Byia ta kwestia poruszana na spotkaniach z przełożonymi. Podnosiliśmy tą kwestię podczas badania NPP. Teraz generalnie mam to w dupie. Powiesiłem sobie koło komputera wypowiedzenie umowy o pracę bez daty i podpisu. U mnie w firmie każdy chciałby rządzić i być ojcem sukcesów przygarniać premię bo tabelki i słupki w Excelu się będą zgadzać.

Poza tym po pewnej sytuacji to na krytykę odpowiedziałem w