Wpis z mikrobloga

173 720,74 - 19,01 = 173 701,73

Dziś spokojna przebieżka po centrum Gdyni, bez zwiedzania dalekich rubieży - tylko zahaczyłem o Orłowo. Tam, ku mojemu zaskoczeniu, zobaczyłem że mimo zapowiadanych śnieżyc szykuje się bardzo ładny #wschodslonca - więc cyknąłem parę fotek i poleciałem dalej, by w odpowiednim momencie trafić w okolice promenady.

Przyjemnie było, -1°C dzięki czemu wszelkie błoto zamarznięte a piasek zmrożony i twardy. Wiatru tyle co nic. Idealnie na mój standardowy ubiór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaryzykowałem asfaltówki, bo do przebiegnięcia miałem tylko las na Kępie Redłowskiej - i zgodnie z przewidywaniami błoto było na tyle zmarznięte że mogłem śmigać bez błota na twarzy.

Ciutkę pobłądziłem na Orłowie (zaplanowana trasa chciała mnie pchać w prywatne działki), ale szybko dotarłem do drugiej części Lasku Redłowskiego. Tam było już przecudnie - piękne kolory w tle i pachnący las ()

Gdy dotarłem do promenady, wiedziałem że warto było zboczyć z zaplanowanej trasy. Było cudnie, dawno takiego wschodu nie widziałem.

Potem śmig do mieszkania - i tak się skupiłem na tymże powrocie, że bułek nie kupiłem xD

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #biegajzwykopem
enron - 173 720,74 - 19,01 = 173 701,73

Dziś spokojna przebieżka po centrum Gdyni, b...

źródło: IMG_1405 2

Pobierz
  • 9
@maciup88: dzięki za uznanie, robię co mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do telefonu to stary iphone 11 - pierwszy, z którego fotek przy słabym świetle jestem względnie zadowolony. Jedyne czego mi w nim brakuje to teleobiektyw - ale to wina nie telefonu, tylko węża w kieszeni (i słabej dostępności modeli) ¯_(ツ)_/¯

Nowy zamówiłem w wersji PRO... i już czekam chyba 2 albo 3 miesiące (