Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

847

Pies udaje martwego żeby nie zagryzł go pitbull

Pies udaje martwego żeby uniknąć zagryzienia przez pitbulla.

WielkiNos
WielkiNos
z
streamable.com
dodany: 18.03.2025, 09:26:14
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    truestory
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (90)

najlepsze

d.....1
d.....1
konto usunięte 18.03.2025, 10:33:38 via Wykop
  • 492
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

walokid
walokid
18.03.2025, 10:55:22 via Wykop
  • 129
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kwasiu23
kwasiu23
18.03.2025, 12:47:23 via Wykop
  • 97
@deadspace11: Dlatego w wielu krajach europejskich niebezpieczne rasy są nielegalne, co nie jest najgorszym pomysłem, ponieważ wielu ludzi nie ma doświadczenie, wiedzy i wyobraźni do posiadania takich psów.
Dla dobra ogółu powinno powstać takie Prawo w Polsce. Koniec kropka, za dużo wypadków.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
Autor
18.03.2025, 09:57:47 via Android
  • 190
Obrończyni pitbulli postowała w social mediach, że winny jest zawsze właściciel i to rasa jak każda inna.

W lutym tego roku jej pitbull zagryzł 19 letnią Morgan Dorsett.
WielkiNos - Obrończyni pitbulli postowała w social mediach, że winny jest zawsze właś...

źródło: temp_file3355033481889512064

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rysiowata
Rysiowata
18.03.2025, 11:50:25 via Wykop
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
debug
debug
debug
18.03.2025, 13:45:22 via Wykop
  • 32
Obrończyni pitbulli postowała w social mediach, że winny jest zawsze właściciel i to rasa jak każda inna.


W lutym tego roku jej pitbull zagryzł 19 letnią Morgan Dorsett.


@WielkiNos: mnie przekonała
  • Odpowiedz
sotarKratos
sotarKratos
18.03.2025, 13:20:06 via Wykop
  • 189
Nawet inne psy wiedzą, że pitbulle są niebezpieczne o czymś to chyba świadczy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HalaMadrid80
HalaMadrid80
18.03.2025, 15:46:30 via Wykop
  • 36
@sotarKratos: To nie jego wina.
Coś musiało Puszka sprowokować bo Puszek przecież nie gryzie.
  • Odpowiedz
Dupa01
Dupa01
Dupa01
18.03.2025, 15:55:16 via Android
  • 9
@sotarKratos no, ale przecież mamy w końcu mądry rząd i na pewno się tym zajmie.

A nie, czekaj, ma ważniejsze sprawy

https://wykop.pl/link/7671709/wczesniejsza-emerytura-tancerzy-zawodowych-projekt-uchwaly/
  • Odpowiedz
Ambessa
Ambessa
18.03.2025, 12:15:45 via Wykop
  • 124
Bardzo mądry piesek, a pitbull do uśpienia.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiNos
WielkiNos
Autor
18.03.2025, 12:17:56 via Android
  • 79
@Ambessa za to pitbull jaki tępy.
WielkiNos - @Ambessa za to pitbull jaki tępy.

źródło: temp_file6548983438665719525

Pobierz
  • Odpowiedz
xaveri1983
xaveri1983
18.03.2025, 15:42:13 via Wykop
  • 11
@Thyr76: Za głupie by nad sobą zapanować. To wystarczy.
  • Odpowiedz
Reinspired
Reinspired
18.03.2025, 15:08:31 via Wykop
  • 111
Ta rasa powinna zostać zbanowana we wszystkich cywilizowanych krajach.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FrancuskiPiesek
FrancuskiPiesek
19.03.2025, 06:51:49 via Wykop
  • 3
nic to nie da bo ban działa tylko na psy z rodowodem, wszystkie inne osobniki podobne do pitbula są zaliczane do kundelków


@psejko: Nie wiem, za co dostajesz minusy.
Chyba za głupotę i niewiedze innych.
Tak to aktualnie działa w Europie Zachodniej.
  • Odpowiedz
Darko69
Darko69
19.03.2025, 13:05:45 via Wykop
  • 1
@psejko: Dlatego wprowadzić powinno się prawo gdzie kundelek o wyglądzie pitbulla czy amstafa do kasacji.
  • Odpowiedz
potatolot
potatolot
18.03.2025, 16:20:21 via Wykop
  • 59
Wcale się nie dziwię, że pitbulle tak się zachowują. Większość ras psów powstała w sposób sztuczny, np pitbulle specialnie wychodowano dbając o to aby był silnym psem i aby brał udział w walkach psów. Po prostu ten pies jest stworzony do walki i bycia agresywnym, nieważne co psiarze mówią - taką ma naturę.

Osobiście uważam, że część ras psów powinna zostać sztucznie "wygaszona" ponieważ niektóre rasy są niebezpieczne albo po prostu cierpią
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiNos
WielkiNos
Autor
18.03.2025, 16:24:35 via Android
  • 28
@potatolot tymczasem tak wygląda rozmowa z pitbullarzami. Oni święcie wierzą, że pitbulle to psy do niańczenia dzieci.
WielkiNos - @potatolot tymczasem tak wygląda rozmowa z pitbullarzami. Oni święcie wie...

źródło: temp_file2341000933611044771

Pobierz
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
18.03.2025, 21:16:34 via Wykop
  • 9
@WielkiNos: zabawne jak to ludzie zaprzeczaja o agresywnosci psa majacego w nazwie bull - czyli byk xD
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
18.03.2025, 14:49:40 via Android
  • 43
Przecież widać wyraźnie że chciał się tylko pobawić
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

roykil
roykil
18.03.2025, 15:18:53 via Wykop
  • 12
@RKN_: No nie powiedziałbym, widać było jednak agresję. Pytanie czym go ten bialy pies sprowokował, może przeszedł za blisko albo spojrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
justanotherdude
justanotherdude
18.03.2025, 19:19:49 via Android
  • 6
@roykil Tym, że był biały co na wszelkie agresywne rasy działa jak płachta na byka(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
R.....o
R.....o
konto usunięte 18.03.2025, 15:31:49 via Wykop
  • 34
W przypadku tej rasy, to na spacerze po jednej stronie smyczy są śmiecie po drugiej patusy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....y
konto usunięte 18.03.2025, 15:26:42 via Wykop
  • 27
Kundel IQ 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
18.03.2025, 15:09:50 via Wykop
  • 26
Potworne, bo co to w ogóle wybudowali, tylko żyje ta pokraka czworonozna dla agresji i zabijania.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ewrzyn
Ewrzyn
Ewrzyn
18.03.2025, 22:38:51 via Wykop
  • 5
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Niestety. To człowiek go zmutował dla zysku i czasem obrony.

Teraz jest tylko dla wzbudzania strachu.

Odstrzeliwać jak dziki, o właścicielu/ce nie wspominając - w komplecie pochować.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4004
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3381
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2528
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2474
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
2393
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #psy
  • #patologiazmiasta
  • #psiegryw
  • #heheszki
  • #pies
  • #zwierzaczki
  • #polska
  • #zwierzeta
  • #patologiazewsi
  • #bekazpsiarzy
  • #smiesznypiesek
  • #afera
  • #psiecko
  • #dogpill
  • #pokazpsa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking