Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...
źródło: Tryb nocny1
  • 216
@wykop: zapytam jeszcze raz czy jest w ogóle szansa i planujecie zagnieżdżone komentarze, które można sobie zwinąć? jest to dość prosta funkcjonalność a bardzo pomocna.
@wykop: #!$%@?, naprawcie powiadomienia żeby można było trafić do komentarza gdzie ktoś odpowiedział, a nie że trzeba rozwijać wszystkie, szukać własnego nicka w przeglądarce i mieć nadzieję że to na tej stronie jest a nie na trzeciej. #!$%@?ście komentarze na całej linii i teraz pudrujecie syfa. Sory, ale albo będziecie ładowali je wszystkie na raz, albo będziecie się #!$%@? z wyszukiwaniem "gdzie dany komentarz obecnie może się znajdować i jak zbudować
czemu nie mogę otworzyć Głównej/Wykopaliska/Mikroblogu w nowym oknie klikając scrollem myszki? ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko mi stronę z miejsca przekierowuje :/


@Faley: tak wygląda przyszłość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wykop: Wcześniej pisałem pod innym wpisem, ale dałbym jeszcze na waszym miejscu możliwość automatycznego przełączania między trybem dziennym, a nocnym - Tak, jak było w poprzedniej wersji serwisu, że jak zajdzie słońce, to serwis przechodzi z jasnego trybu automatycznie na ten szary
@wykop: No świetnie tylko nadal nie da się nawigować po mikroblogu bo nie ma stron, nie da się przeglądać mirko ogarniecie to w końcu? Czy serio z Tego całkowicie zrezygnowaliście ?