Wpis z mikrobloga

Przeczytałam komentarze pod wpisem @blinkarA i jestem po prostu przerażona poziomem wiesniactwa, płytkości i nie wiem co jeszcze komentujących. To jest tskie dno. Typowa Polska w pigułce. Wszelkie wykopki płaczą ze loszki to kuurvy i nie chcą ich bo są: niscy, grubi, wysocy, szczupli, maja małego #!$%@?, duże #!$%@?, oponkę, absy, pryszcze, zakola cokolwiek a laska wrzuca cycki na WOŚP i słyszy najobrzydliwsze komentarze ever.Nie, to nie jest wolność słowa tylko DRAMAT. Pluje na was. Serio, ha tfu na was. Mam nadzieje, ze w życiu swoim przyszłym nie spotkam takich prostaków. #oswiadczenie #zalesie #wgw
  • 120
@girlsjustwannahavefun: Dla mnie osobiście te cycki są średnie - ani jakieś ładne, ani brzydkie. ALE! DOBROWOLNIE wrzucając tu swoje zdjęcia, wystawiasz się na ocenę, deal with it.
Co do reszty - wrzucasz wszystkich do jednego wora, a to nigdy nie jest ani obiektywne, ani sprawiedliwe. Większość takich komentarzy to są trolle, a nie przegrywy. Poza tym przegrywy nie wrzucają tu zdjęć swoich siurów, więc nie wiem co to za porównanie.
nie rozumiem wrzucania tego typu zdjęć do sieci


@HumbugPL: bo można i niektórzy nawet lubią, a w dodatku x innych ludzi się uśmiechnie, więc to wystarczający powód - nic specjalnie szalonego, wszak młodym dziewczętom też zdarzało się pokazywać biust i bez internetu.

Tutaj czasem jeszcze wpada jakaś parka, co bodajże lubi streamować chędożenie, co faktycznie jest już jakąś zdecydowanie dalej posuniętą "ekstrawagancją" i tam też wykopki potrafiły #!$%@?ć się do normalnych
@girlsjustwannahavefun: hah czyli i ciebie wreszcie wkurzyła właściwa wykopkom hipokryzja ʕʔ

Broń boże krytykować niskich facetów, ale z nadwagą albo nie takimi jak trzeba cyckami to spadaj i część.

Popieram twój post, choć przyznam, że gdyby nie on to nawet bym się o całej sprawie nie dowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@girlsjustwannahavefun: ale sobie zrobiłaś kółeczko stykania się sromem.

Nie możesz tak po prostu zmienić ludzkich preferencji i tego co uważają za atrakcyjne, a co nie, a wrzucając takie zdjęcie, nawet pod powiedzmy "słusznym" pretekstem, sama się typiara wystawia na takie komentarze, więc skąd to zdziwienie i po co próbujesz robić aferę na siłę? xD