Wpis z mikrobloga

Przeczytałam komentarze pod wpisem @blinkarA i jestem po prostu przerażona poziomem wiesniactwa, płytkości i nie wiem co jeszcze komentujących. To jest tskie dno. Typowa Polska w pigułce. Wszelkie wykopki płaczą ze loszki to kuurvy i nie chcą ich bo są: niscy, grubi, wysocy, szczupli, maja małego #!$%@?, duże #!$%@?, oponkę, absy, pryszcze, zakola cokolwiek a laska wrzuca cycki na WOŚP i słyszy najobrzydliwsze komentarze ever.Nie, to nie jest wolność słowa tylko DRAMAT. Pluje na was. Serio, ha tfu na was. Mam nadzieje, ze w życiu swoim przyszłym nie spotkam takich prostaków. #oswiadczenie #zalesie #wgw
  • 120
@girlsjustwannahavefun
"dokładnie. Walczą o szacunek bo są niscy albo jacyś na fo tak samo nie maja wpływu jak na wygląd piersi a są pierwsi do obleśnych komentarzy. Potwornie mnie to strigerowalo. Serio nie kumam jak mkzna komuś pisać tsk obrzydliwe rzeczy. Nie musza mi się podobsc jej piersi, nie muszę tez jej mówić ze są obleśne. Masakra."

czemu Wy sie tym przejmujecie jak większość z nich cycków na żywo nie widziała xD
@girlsjustwannahavefun: laska wrzuca słabe cycki na jedyny portal obecnie z jakąś tam wolnością słowa i czego wy się spodziewacie? To według ciebie wszystkie cycki są wspaniałe i idealne i nie można mówić inaczej? Mogła na reddita wrzucić, tam by kłamali że są perfekt i byś była zadowolona xD Wy jesteście już tak przyzwyczajone do ciągłego gadania spermiarzy, że jesteście idealne i bez wad, że jak ktoś powie wam w pewnym momencie
laska wrzuca cycki na WOŚP i słyszy najobrzydliwsze komentarze


@girlsjustwannahavefun: umówmy sie, ona wrzuca je tu dla siebie. na wośp mogła wpłacic niezaleznie od swoich cycków.
ale ja nie o tym, i jej nie potepiam. robi to dla zabawy, dla atencji, albo jako chłop- dla baitu xD
nie wiem, nie moja sprawa.
zgadzam się natomiast z twoim wpisem.
to jest ku#wa niepojęte, że taki ściek tych zwierzaków sie wylewa.
inna sprawa,