Wpis z mikrobloga

Przeczytałam komentarze pod wpisem @blinkarA i jestem po prostu przerażona poziomem wiesniactwa, płytkości i nie wiem co jeszcze komentujących. To jest tskie dno. Typowa Polska w pigułce. Wszelkie wykopki płaczą ze loszki to kuurvy i nie chcą ich bo są: niscy, grubi, wysocy, szczupli, maja małego kutasa, duże kutasa, oponkę, absy, pryszcze, zakola cokolwiek a laska wrzuca c---i na WOŚP i słyszy najobrzydliwsze komentarze ever.Nie, to nie jest wolność słowa tylko DRAMAT. Pluje na was. Serio, ha tfu na was. Mam nadzieje, ze w życiu swoim przyszłym nie spotkam takich prostaków. #oswiadczenie #zalesie #wgw
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@girlsjustwannahavefun
Popieram Cię. Gdybyśmy jeszcze miały jakiś wpływ na wygląd p----i... To wtedy każda by miała idealnie symetryczne, jędrne w odpowiednim rozmiarze c---i.

Ja lubiłam bardzo swoje c---i, ale w ciąży mi się ogromnie zmieniły, już nie są 20 letnimi jędrnymi piersiami z malutkimi sutkami, które idealnie mieściły się w dłoni. I co? I nic, dalej je lubię, mąż też, rozumie że takie zmiany postępują i że ciało ludzkie się zmienia.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: dokładnie. Walczą o szacunek bo są niscy albo jacyś na fo tak samo nie maja wpływu jak na wygląd p----i a są pierwsi do obleśnych komentarzy. Potwornie mnie to strigerowalo. Serio nie kumam jak mkzna komuś pisać tsk obrzydliwe rzeczy. Nie musza mi się podobsc jej p----i, nie muszę tez jej mówić ze są obleśne. Masakra.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: #przegryw już chyba od kilku lat jest popularny. Z tego co mówił Mirek, który to organizuje to w tym roku o innej godzinie wrzucił post i tylko na krótko wszedł w gorące więc może i do innych osób trochę dotarł niż zwykle. Przynajmniej wolałbym żeby to była przyczyna a nie to że wykop aż tak się stoczył
  • Odpowiedz
Też tak to pamiętam, a na wykopie od 9 lat. No ale teraz jeden z popularniejszych tagów to #przegryw a jego użytkownicy wiadomo jaki mają stosunek do kobiet.


@PrzegrywNaZawsze: Kiedyś to wyglądało tak:
https://wykop.pl/wpis/14529035/podobno-dzisiaj-dzienchlopaka-przypominam-najlepsz

Co prawda wpis z 2015 roku, ale sam filmik był chyba z 2012? Szkoda że poszedł jako prywatny. Ludzie ogólnie byli dla siebie bardziej mili, nie było armii z tagu #przegryw,
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: niestety, ludzie są tu anonimowi stąd tyle odwagi u nich do plucia jadem. Też czytałem, jestem zdegustowany, takie papierowe ludziki, które na co dzień nie mają wiele do powiedzenia wyrzucają w internecie swoje frustracje. Nie dziwię się, że wykop ma wątpliwe opinie wśród internautów, bo poziom sporej części użytkowników to dno Rowu Mariańskiego. @blinkarA jesteśmy z Tobą
  • Odpowiedz