Wpis z mikrobloga

31 810 + 35 = 31 845

Dzisiaj zadanie było proste - pomóc Antonio w pobiciu jego PR na segmencie do Vista Chinesa. Standardowe motywacyjne darcie ryja na niego od samego początku ( ͡ ͜ʖ ͡) płakał ale dojechał. Udało mu się uciąć ~1,5min.

Następnym razem robimy całą trasę do Postinho. To są dwa segmenty, jeden po drugim - 4.53km/+402m/8.9%+4.99km/+142m/-2.4% (drugi segment to głównie jazda w dół z paroma podjazdami). Muszę ich zacząć cisnąć bo dobre chłopaki.

Na zdjęciu poniżej Antonio 5m przed końcem segmentu.

Więcej zdjęć standardowo na Stravie: https://www.strava.com/activities/8487009713

#rowerowyrownik #rower #gravel #brazylia #riodejaneiro #strava

Skrypt | Statystyki
brasileiro - 31 810 + 35 = 31 845

Dzisiaj zadanie było proste - pomóc Antonio w pobi...

źródło: IMG_20230201_063233

Pobierz
  • 12
@brasileiro: BULWA, Białek wykop #!$%@?ł i czarnolisto nie działa. Znowu mi pedalarze życie zaśmiecają. Wszystkie tagi z tego gówna mam poblokowane, a i tak na głównej wyskakują.

Żeby nie było - sam #!$%@? rowerem do pracy w Finlandii, mam bulwa opony z kolcami, jeżdżę przy -15'C, ale nie spamuję innych swoimi wątpliwymi wyczynami (°°
@waspnation: ja prawdziwego śniegu na oczy nie widziałem 10 lat więc zazdro w drugą stronę! Wolę jak jest chłodniej niż gorąco jak w piekle ale oczywiście plaża i dżungla jakoś to nadrabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thevion: a być może, dodałem awatar jak na Stravie to będzie łatwiej ogarnąć kto jest kto. Moja zasada jest prosta - każdy kilometr czy to na drodze czy w chacie się liczy bo przynajmniej robisz coś pozytywnego dla siebie! Mnie kolarstwo wyciągnęło z depresji i wiem jak trudno czasem było zrobić 5km. Zwłaszcza jak pogoda z tyłka bo przecież zima w PL. Plus trzymanie bazy w zimie na trenażerze przydaje się