Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna zmiana, która z pewnością ułatwi Wam śledzenie własnych (i nie tylko!) komentarzy. Tak, tak! Komentowane w profilu powróciły! Znajdziecie je w profilu ---> znaleziska ---> komentowane [patrz screen]

Obecnie wyświetlamy jedynie ostatni komentarz w dyskusji, w kolejnych krokach rozważamy jednak dwie zmiany, które chcielibyśmy z Wami skonsultować:

1. Wyświetlanie w komentowanych większej liczby komentarzy autora. TAK/NIE?
2. Przywrócenie w głównym widoku profilu również komentarzy do znalezisk oraz komentarzy do wpisów. TAK/NIE?

Dajcie nam znać w komentarzach czy chcecie abyśmy to zmieniali. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ( ͡o ͜ʖ ͡o)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna z...

źródło: Komentowane

Pobierz
  • 160
@wykop: Akcje - mają być moje komentarze do znalezisk + mirko. Poza tym dalej wszyscy zbanowani są wolni, widzę ich komentarze, nie są w żaden sposób oznaczeni / zaspoilerowani. Przyzwalacie na rosyjska propagandę, to raz, a dwa nie banujecie ich mimo zamieszczania treści prorosyjskich czy oczywistych kłamstw, a trzy, jeszcze zmuszacie mnie żebym to czytał. Na prawdę wszystko ma swoje granice i rozważam usunięcie konta. Jakbym chciał prorosyjskie treści czytać to
które chcielibyśmy z Wami skonsultować:


1. Wyświetlanie w komentowanych większej liczby komentarzy autora. TAK/NIE?

2. Przywrócenie w głównym widoku profilu również komentarzy do znalezisk oraz komentarzy do wpisów. TAK/NIE?


@wykop: Nie mogliście tego zrobić w postaci ankiety? Będziecie teraz liczyć głosy
1. Tak
2. Tak
w każdym komentarzu? Czy to tylko tak dla picu.
@wykop: TAK/TAK!!! i prosze o zniesienie limitu znakow w notatkach o uzytkownikach oraz przywrocenie strony usernotes z podsumowaniem. do tego fajnie by bylo jakby czarne listy dzialaly, bo obecnie niektorych uzytkownikow zwyczajnie na czarno wrzucic nie moge, niezaleznie czy probuje przez klodke, czy przez formularz na stronie czarne listy, a niektorych moge, ale po wrzuceniu dalej widze ich posty. i porosze jeszcze o przywrocenie wyswietlania okienka z detalami o uzytkowniku przy
@wykop: dwa razy tak, ale to są pierdoły. Przedee wszystkim:
- przywróćcie przegląd CAŁEJ ostatniej aktywności, komentarzy i wpisy, zarówno w znaleziskach jak i w mikroblogu po JEDNYM kliknięciu w profil
- zlikwidujcie pojawianie się po kilku powiadomień, jeśli ktoś użył kilku obserwowanych tagów w jednym wpisie.
- dodajcie licznik nieprzeczytanych powiadomień.
@wykop przywrocie widok moich komentarzy, na androidzie dalej mnie przenosi do znaleziska a nie jak bylo wczesniej do mojego komentarza , 3 tyg prawie ta apka ma i dalej jest jak bylo czyli zle, na mikro to samo na uj mi watek z komentarzami chce widziec swoj komentarz i odp do niego!!! litosci...
@wykop: Aż sprawdziłem i to nie sen. Faktycznie nie było własnych komentarzy na własnym profilu xDDDD

Jakim cudem zrobiliście nową wersję portalu bez tak kluczowych funkcji? To samo powiadomienia z tagów, które są wręcz podstawowym sensem istnienia mirko.

Przecież to tak, jak by nowa wersja Instagrama nie umożliwiała wrzucania zdjęć.