Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna zmiana, która z pewnością ułatwi Wam śledzenie własnych (i nie tylko!) komentarzy. Tak, tak! Komentowane w profilu powróciły! Znajdziecie je w profilu ---> znaleziska ---> komentowane [patrz screen]

Obecnie wyświetlamy jedynie ostatni komentarz w dyskusji, w kolejnych krokach rozważamy jednak dwie zmiany, które chcielibyśmy z Wami skonsultować:

1. Wyświetlanie w komentowanych większej liczby komentarzy autora. TAK/NIE?
2. Przywrócenie w głównym widoku profilu również komentarzy do znalezisk oraz komentarzy do wpisów. TAK/NIE?

Dajcie nam znać w komentarzach czy chcecie abyśmy to zmieniali. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ( ͡o ͜ʖ ͡o)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna z...
źródło: Komentowane
  • 160
@wykop: A jak już pytacie o przywracanie funkcji, to przywróćcie jeszcze to:
https://wykop.pl/wpis/70077199/rzeczy-do-naprawy-w-nowywykop-w-sumie-wolniej-sie-

To są rzeczy które straciliśmy przez #nowywykop, więc nie ma raczej nikogo, kto tych rzeczy nie chciałby z powrotem. :)

Albo zróbcie listę propozycji od mirków (w tym tych ode mnie). i pozwólcie skomentować każdą propozycję i po prostu zagłosować ZA/PRZECIW na każdą z nich, żebyście mieli backlog na przyszłość.
Na tym etapie zbieramy błędy i sugestie oraz wdrażamy pierwsze poprawki :))


@wykop: jak na razie mam wrażenie że wysyłam wam te bugi w próżnię, żadnego feedbacku. Szczerze mówiąc trochę mi się nie chce testować skoro nie ma żadnej reakcji z waszej strony, nawet nie uzupełniacie listy znanych bugów
@wykop: kolejny dzień przechodzenia po koeli na każdą stronę wpisów i wciskania CTRL - F by zobaczyć czy ktoś już ten temat poruszył xD dziś już złapałem się na tym, że odpisywałem na wpis, gdzie okazało się, że są jeszcze 2 strony komentarzy i na jednej z nich wisiała odpowiedź na moje pytanie

tak - tam powinny się pojawić wszystkie komentarze bez wyjątku, pytacie głupio jakbyście chcieli kupić czas, bo wasi
@wykop: Bravissimo.
Tylko że:
- treść komentarza użytkownika sczarnolistowanego nie jest ukrywana, jedynie samodzielne posty takowego są całkowicie ukrywane;
- przywróćcie wyświetlanie całej ostatniej aktywności w profilu, nie tylko autorskie wpisy i znaleziska.
@wykop #!$%@? w aplikacji mobilnej udostępnijcie w końcu w profilu przejście do swojego komentarze po kliknięciu na komentowane przeze mnie znalezisko! wszyscy od kilku dni wam to mówią do cholery!....i wyświetlenie swojego komentarza tak jak zrobił to gość od wykopu mobilnego! żebym wiedział znaleziska i pod nim swoje komentarze!
@wykop: Mam pewną propozycję co do punktu 1. Zróbcie dwa przyciski do rozwijania komentarzy. Jeden rozwijałby tylko nasze komentarze, żeby można było np. sprawdzić wszystkie swoje wpisy w danej dyskusji, co przy dużej ilości komentarzy jest ciężkie do ogarnięcia, a drugi rozwijałby już cały wątek pod danym wpisem.

2. TAK, najlepiej żeby wyglądało to jak na starym wykopie.
Chciałbym żeby w "Obserwowane" były WSZYSTKIE wpisy z obserwowanych tagów, a nie tylko 2% wybranych przez upośledzony algorytm.


@Madridista98: O hu, nawet nie wiedziałem że tam to jest błędnie zrobione.
Ja korzystam tylko z Kategorii własnych, ale tam chyba jest jak leci, bo wybrane mam "najnowsze".
Zadam jeszcze raz pytanie z wczoraj:


Kiedy w końcu się oficjalnie przyznacie, że nowa wersja nie była w ogóle testowana albo uwagi od testerów były ignorowane?


Bo już nikt Wam nie wierzy w to, że niby to jakoś super testowaliście.


@NoMoreTearsJustSmile: oni ci nie odpowiedzą, bo nie mają szans w konfrontacji z Tobą ʕʔ.

Mikkele Bialkov to typowy fake it till you make it (