Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna zmiana, która z pewnością ułatwi Wam śledzenie własnych (i nie tylko!) komentarzy. Tak, tak! Komentowane w profilu powróciły! Znajdziecie je w profilu ---> znaleziska ---> komentowane [patrz screen]

Obecnie wyświetlamy jedynie ostatni komentarz w dyskusji, w kolejnych krokach rozważamy jednak dwie zmiany, które chcielibyśmy z Wami skonsultować:

1. Wyświetlanie w komentowanych większej liczby komentarzy autora. TAK/NIE?
2. Przywrócenie w głównym widoku profilu również komentarzy do znalezisk oraz komentarzy do wpisów. TAK/NIE?

Dajcie nam znać w komentarzach czy chcecie abyśmy to zmieniali. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ( ͡o ͜ʖ ͡o)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna z...

źródło: Komentowane

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@wykop: postawcie sprawę po męsku.
choć raz nie bójcie się trudnych pytań, i stawcie czoło problemom.
nie chowajcie głowy w piasek, w obliczu trudnej sytuacji.
od jakiej liczby przekleństw wpis jest moderowany/usuwany/wypie#dalany w pisdu?
czy to jest moderowane przez pracownika, czy usuwane automatycznie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1. Wyświetlanie w komentowanych większej liczby komentarzy autora. TAK/NIE?

2. Przywrócenie w głównym widoku profilu również komentarzy do znalezisk oraz komentarzy do wpisów. TAK/NIE?


Dajcie nam znać w komentarzach czy chcecie abyśmy to zmieniali. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ( ͡o ͜ʖ ͡o)


@wykop: No to zróbta ankietę. Ja w obu przypadkach na TAK.
  • Odpowiedz
-przywróćcie możliwość wglądu i podglądu moderowanych komentarzy,
-przywróćcie powód bana i okres jego trwania, w polu użytkownika,
-przywróćcie funkcjonalność czarnych list/blokowanie niechcianych userów i tagów.
  • Odpowiedz
@wykop: Tak i tak.

Denerwuje mnie jeszcze w przeglądarce mobilce ta belka na dole. Nie zliczę ile razy moje grube paluchy kliknęły "wykopalisko" zamiast rozwinięcia komentarzy. Po "wyjściu" powrót to droga przez mękę. To już jest pomniejsza kwestia, ale fajnie byłoby jakoś to fajnie rozwiązać. To samo plus po prawej, nie wiem czy ktoś tak dużo dodaje, że musi mieć dodawanie znalezisk pod ręką.

Tak czy siak dobra robota, postęp
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop To jest po prostu żenujące, że chwalicie się przywróceniem funkcji, która była na wykopie przed wprowadzeniem tworzonej z dbałością o szczegóły wersji 2.0.
  • Odpowiedz
@wykop
Co skomentuje to mnie wywala na górę... Change
Kaskadowe komentarze bo burdel się robi... Change
Spokojnie damy rade
Główna wykopu.... Stara była szybsza do czytania... Change
Gorące pierwsze.... Change
Jak nie rozumiesz po angielsku napisz pomogę
  • Odpowiedz
@wykop:
1. TAK.
2. TAK.

Niby przywróciliście widok komentarzy ze znalezisk w profilu, ale mój ostatni komentarz jest z dnia, w którym była zmiana na nowy Wykop (mam też wrażenie, że ta lista jest niepełna, że nie wszystkie wcześniejsze komentarze widać, ale mogę się mylić). A od tamtego dnia napisałem kilka
  • Odpowiedz
@wykop: Chciałbym żeby w "Obserwowane" były WSZYSTKIE wpisy z obserwowanych tagów, a nie tylko 2% wybranych przez upośledzony algorytm. Ja #!$%@? naprawcie to w końcu, a nie zajmujcie się pierdołami.
  • Odpowiedz
@wykop:

A czemu jak się kliknie na czas dodania komentarza pod wpisem to komentarz jest wyróżniony i na 1 miejscu? Przecież to bez sensu XD powinien prowadzić w miejsce gdzie faktycznie był.
  • Odpowiedz