Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
wykop - Dzień dobry, Wykop! 

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od ...

źródło: Tagi (2)

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: minusy nowego wykopu: setki rzeczy nie działają lub działają gorzej, co najmniej tygodnie zajmie wprowadzanie rozwiązań, które sprawdzały się na starym wykopie. No i wyszło na jaw, że niezgodnie z prawem przechowujecie dane uzytkowników, którzy już dawno usuneli konta
plusy: ????

Niech mi ktoś powie po co to w ogóle zrobiono xD
  • Odpowiedz
@wykop: A starych prywatnych wiadomości nadal nie przywróciliście. Zgłaszałem wam to tutaj na Wykopie i przez formularz kontaktowy dłuższy czas temu.
  • Odpowiedz
@wykop:
0. Usuwanie komentarzy na mikroblogu wciąż nie działa (!)

1. Po usunięciu powiadomień nie można ich ponownie przejrzeć. Jak mam wrócić do ciekawej treści jeśli znika? Zróbcie tak jak było w starym Wykopie, wystarczyło jedno kliknięcie i wszystko jak na dłoni, włącznie z historią.
2. Powiadomienia przychodzą oddzielnie dla każdego tagu.
3. Nie ma
  • Odpowiedz
@wykop: a możiwość rozmowy na pw z kimś bez dostawania bloka 'nie da się wysłać wiadomości' po chwili planuje powrócić?
  • Odpowiedz
@wykop
Kiedy poprawicie ten beznadziejny layout w aplikacji? Przecież tego się nie da przeglądać? Odpalcie ten wasz nowy wykop na apce włączcie tryb ciemny to będziecie wiedzieć o co chodzi
  • Odpowiedz
1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop.


@wykop: które i tak za dobrze (jeszcze) nie działają :). Może ktoś już o tym wspomniał a jak nie to wspominam. Z tymi powiadomieniami z tagów jest coś nie tak. Dla przykładu przed chwilą zauważyłem, że na tagu który obserwuję ( #otwartywykopmobilny ) jakieś 1,5h temu pojawił się ten wpis o którym nie zostałem powiadomiony
Ar_0 - >1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop.

@wykop: które i t...

źródło: tagi

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop
Czy może mi ktoś powiedzieć czy tylko ja mam w niektórych postach czarna czcionkę przy ciemnym motywie i gówno widać a przy niektórych jest normalnie biała XD
  • Odpowiedz
@wykop: Dobra to po jaką cholerę jest na belce gurnej "wykop.pl" i "Główna"? Robią to samo więc czemu nie wrzucić w to miejsce starego "mojego wykopu".
  • Odpowiedz