Wpis z mikrobloga

Unia Europejska właśnie zalegalizowała jedzenie robali...

Wyznawcy nauki mogą się spodziewać wysypu badań "naukowych" publikowanych w nature i science udowadniających jakie to jedzenie robali jest zdrowe i ekologiczne.

taki będzie KONSENSUS HAJSOWY na najbliższe kilkanaście lat

smacznego :)



https://www.themayor.eu/en/a/view/eu-legalizes-snacking-on-insects-11449

#bekazlewactwa #bekazcovidian #koronawirus #wef #nwo #ekologia #bekazwegetarian #co2 #zmianyklimatu
Pobierz Adam_Prosty - Unia Europejska właśnie zalegalizowała jedzenie robali...

Wyznawcy nau...
źródło: gj1y0r4werf91
  • 19
@Adam_Prosty: Nie wiem co bawi mnie bardziej. Czy globaliści próbujący takimi akcjami jak elektromobilność, energetyka odnawialna czy jedzenie robali w jakikolwiek sposób zapobiec katastrofie humanitarnej, która nas niechronnie w perspektywie kilku lub kilkunastu lat czeka z powodu skutków przeludnienia, przeeksploatowania planety i zmian klimatycznych czy negacjoniści przeludnienia i katastrofy klimatycznej. Obie strony żyją w świecie iluzji i myślenia życzeniowego. Jedzenia i tak zabraknie za naszego życia niezależnie od podejmowanych akcji.
@P35YM1574:
1. Nie ma katastrofy klimatycznej, jest zmiana klimatu, (tak jak w 1000 r.n.e miałeś gorąco a w 1600 r.n.e miałeś mała epokę lodowcową.
2. Globalusci nie próbują zatrzymać zmiany klimatu. Tylko wykorzystują zmianę do realizacji swoich celów. Tak jak kapłani w Egipcie wykorzystywali zaćmienie słońca:)
3. Klęska głodu w Afryce a potem "kryzys" migracyjny robione są celowo. Patrz punkt 2.
@Adam_Prosty: czyli według Ciebie nie istnieje coś takiego jak gazy cieplarniane i zwiększenie stężenia tych gazów w atmosferze nie na wpływu na ilość energii cieplnej zatrzymanej w atmosferze? Szóste masowe wymieranie gatunków i zmniejszanie się pokrywy lodowej na oceanie arktycznym albo nie istnieje albo nie jest spowodowane antropogenicznym zwiększeniem średniej globalnej temperatury atmosfery i oceanów?
czyli według Ciebie nie istnieje coś takiego


@P35YM1574: wg mnie ziemia jest płaska a 5g powoduje raka... LOL

jak ja lubię wciskanie komuś w usta czegoś czego nie powiedział :)

sobie zobacz co się stało z temperaturą 12 tysięcy lat temu
sobie zobacz co się stało dokładnie w tym samym czasie z poziomem CO2

człowiek podniósł wtedy CO2? bo krowy hodował? i dieslem jeździł? ( ͡° ͜ʖ ͡°
Nie zauważyłeś, że zakończyłem to zdanie znakiem zapytania? Niczego ci nie wcisnąłem tylko chciałem doprecyzować


@P35YM1574:

a skończyłeś już podstawówkę?
przestałeś gwałcić koty w piwnicy?
twój psychiatra zmniejszył Ci dawkę leków?

zwróć uwagę że tam są znaki zapytania :)

Ale z tych bzdur, które piszesz widzę, że nie warto z tobą rozmawiać o czymkolwiek.


@P35YM1574:
oczywiście że nie warto. warto WIERZYĆ NAUCE :)
żreć robaki i ograniczać swój ślad węglowy
a skończyłeś już podstawówkę?


Tak, skończyłem.

przestałeś gwałcić koty w piwnicy?


Nigdy tego nie robiłem, ktoś musiał wprowadzić Cię w błąd.

twój psychiatra zmniejszył Ci dawkę leków?


Zaszło nieporozumienie, nie korzystam z usług psychiatrów i leków z tej grupy.

zwróć uwagę że tam są znaki zapytania :)


Zwróć uwagę, że nie miałem problemu z odpowiedziami na te pytania, ponieważ nie jestem niepanującym nad swoimi emocjami prymitywem.

żreć robaki i ograniczać swój ślad
sobie zobacz co się stało z temperaturą 12 tysięcy lat temu


@Adam_Prosty: skoro odwołujesz się do temperatury tysiące lat temu to oprę się o podobną kwestię - obserwowałeś tempo zmian temperatury na przestrzeni tysięcy lat? zauważyłeś że w trakcie ostatnich 60-80 lat średnia temperatura na Ziemi wzrosła o mniej więcej tyle samo co w trakcie cykli temperatury w przeszłości działo się na przestrzeni około tysiąca lat?
@Adam_Prosty to wygląda jakbyś się specjalnie zamknął w swojej oblężonej twierdzy i wszystkich traktował jak wrogów... nawet @P35YM1574 który tylko zwracał Ci uwagę że jest nagonka próbująca dzielić ludzi na tych co walczą ze zmianami i tych co w nie nie wierzą, a to nie jest czarno-białe
@l_Grela_l: @P35YM1574
znalazło się dwóch psychologów amatorów :)

@l_Grela_l: zobacz sobie początek wzrostu temperatury 12 000 lat temu, też wywaliło 1-1,5 stopnia w 100 lat a potem w 1000 dociągnęło do 3 stopni wzrostu.

w tym samym czasie wzrastało C02, ale zmiana temperatury 12000 lat temu nie była spowodowana przez co2. CO2 wzrastało przy okazji.

12000 lat temu była zmiana klimatu wywołana innym mechanizmem niż co2 i teraz też mamy
@Adam_Prosty: Nie wiem skąd bierzesz informacje, ale to co napisałeś powyżej to informacje nieprawdziwe, których weryfikacja jest dosyć prosta. Historia badań nad efektem cieplarnianym sięga XIX wieku. Dopuszczasz do siebie myśl, że możesz się mylić i szukasz informacji sprzecznych z twoim obecnym światopoglądem, żeby się nad nimi pochylić?
@Adam_Prosty:

zobacz sobie początek wzrostu temperatury 12 000 lat temu, też wywaliło 1-1,5 stopnia w 100 lat a potem w 1000 dociągnęło do 3 stopni wzrostu.

Nie brzmi to jak zapis temperatury globalnej. Tempo zmian średniej temperatury globalnej jest bezprecedensowe w ostatnich 12 tys. lat.

w tym samym czasie wzrastało C02, ale zmiana temperatury 12000 lat temu nie była spowodowana przez co2. CO2 wzrastało przy okazji.


12000 lat temu była zmiana
Pobierz SamozwanczyTurysta - @Adam_Prosty: 
zobacz sobie początek wzrostu temperatury 12 000 ...
źródło: 12kya
Dopuszczasz do siebie myśl, że możesz się mylić i szukasz informacji sprzecznych z twoim obecnym światopoglądem, żeby się nad nimi pochylić?


@P35YM1574:
a ten znowu w psychologa się bawi XD

oczywiście że mogę się mylić, taka natura człowieka.

może się mylić naukowiec który bada jakieś zagadnienie przez 30 lat...

tym bardziej mogę się mylić ja z tezą stojącą w opozycji do aktualnie uznawanej przez setki naukowców badających zagadnienie przez 30 lat
Adam_Prosty: No i co z tego że zalegalizowała, skoro produkty zawierające sproszkowane robaki czy barwniki karminowe były już od dawna?
@dr_gorasul:

niebawem dowiemy się że kapitalizm, który przełożył się na rozkwit dobrobytu i majętności zachodnich społeczeństw tak naprawdę był dzikim i nieuregulowanym zachodem, wolną amerykanką, dlatego musimy wprowadzić zieloną dyktaturę, ograniczenia konsumpcji, ograniczenia rozwoju, kontrolę publikacji i wypowiedzi.


Kapitalizm nie przeczy temu wszystkiemu o czym wspominasz.
Wystarczy spojrzeć na kraje Azji.

Z tym że rzeczywiście ograniczona konsumpcja i kapitalizm nie brzmi dobrze, bo prowadzi do zastoju. To, co Europie trzeba to
W całej Azji jedzą robaki, ale to pewnie też wina jakichś mitycznych lewaków. Taaaak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te ludzkie histerie co raz bardziej stają się śmieszne.