Wpis z mikrobloga

jak lekarzowi nie leci pot po dupie to znaczy że nie pracuje, pfff przyszedłby taki lekarz na produkcję to by zobaczył co to jest praca a nie, siedzi tylko za biurkiem, zbada, osłucha i czysta netto za 10 minut pracy kasuję a kasy fiskalnej czy paragonu nie uświadczysz.


@Rudyzzadupia: od kilku lat za każdym razem dostaje paragon...
Nie,nie znam żadnego innego zawodu gdzie za dyspozycyjność zarabia się aż tak duże pieniądze.


@polot: w IT dostawałem więcej za dyżury (stawka za godzinę) w trakcie migracji. Nie za robotę tylko za gotowość.
boli tych którzy jedyna prace w nocy kojarzą ze staniem przy produkcji. Trudno niektórym pojąć ze w szpitalu raz się robi cała noc a innym razem się taka noc uda przespać bo nic się nie dzieje. Każdy normalny wie ze noc jest od spania i ze ‚osiagi’ są gorsze wiec jeśli jest pilna sprawa to się robi, jeśli nie ma takiej to się idzie odpocząć. Inna sprawa ze np ja mam duży
@gracilis: siostrze mojej żony dentystka przybyła zza wschodniej granicy zaszyła pod plombą kawałek wiertła bodajże. Wyszło na jaw jak wiele miesięcy po fakcie zaczęło się nadal psuć...