Wpis z mikrobloga

Macie jakieś #!$%@? doświadczenia z dzikimi zwierzętami jak przebywaliście w jakiś egzotycznych miejscach?

Tym razem niestety nie mamy żadnego filmiku ani zdjęcia tylko tego screena. Akcja działa się na Bali w Indonezji. Ja np. spałem na piętrze to codziennie w nocy słyszałem jak coś niemałego biegało mi po dachu xD Musiałem spać w zatyczkach na uszy. Raz się obudziłem w środku nocy bo chciało mi się siku. Wstaje, a przed schodami stoi sobie gekon. I to taki całkiem spory. Miał minę jakbym go na czymś przyłapał i momentalnie wczytał protokół ucieczka. I serio nie wiedziałem, że stworzenie o takiej budowie ciała może osiągnąć taką prędkość. W 2 sekundy wystartował, przebiegł do łazienki i zniknął w rogu za kiblem xD Zajrzałem tam, a tam jakaś dziura do środka dachu xDD Potem za każdym razem jak byłem na kiblu to zastanawiałem się czy jakiś gekon albo inny wąż mi nie wyskoczy.

Co ciekawe jak byliśmy w Australii to na żadną tarantulę ani krokodyla nie trafiliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jest tu w sumie trochę podróżników więc jestem ciekaw co Was spotkało ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą zawsze daję hashtag #mamtegodosyc a nie zachęcam do obserwowania. To nasz tag, na który wrzucam czasem jakieś nasze przygody ze zdjęciami - a trochę się działo ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio opisywałem jak rozbiliśmy dziuplę z kradzionymi telefonami po tym jak mnie okradli w dzień wylotu i zdążyliśmy na samolot albo jak lecieliśmy samolotem z szejkiem i jego sokołem na pokładzie. Także zapraszam do obserwowania!

#bali #indonezja #pracazdalna #homeoffice #digitalnomad #podroze #podrozujzwykopem #zwierzeta #smiesznypiesek
mikolajos - Macie jakieś #!$%@? doświadczenia z dzikimi zwierzętami jak przebywaliści...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 1