Wpis z mikrobloga

Przecież ta strona #hejto jest zrobiona przez jakichś onanistów z karachana i tam są tylko dwa rodzaje treści: szkalowanie wykopu i kopiowanie wykopu.
Oczywiście użytkownicy i moderacja spędza pewnie wiecej czasu na wykopie niz tam.
I jeszcze to zebranie na patronite, strona jeszcze nie ruszyła dobrze a już trzeba płacić za to żeby pooglądać wpisy które na wykopie zawsze były za darmo xD
Kurla tytan intelektu z tego założyciela Hektor, żeby jeszcze nie miał tyle błota pomiędzy uszami to może coś by z tego było
  • 15
@Operator_imadla: przez długie lata byłem an wykopie, komentowałem, śmieszkowałem i byłem uzależniony od wykop teraz jestem na hejto i mimo że strona słabo działa i nie jest jakaś wyjebiaszcza to nie siedzę już tak długo przed telefonem i odzyskałem życie :) teraz piszę ten komentarz bo widzę że kogoś dupa piecze, trzeba było nie ruszać dobrze zrobionej strony :) pozdrawiam i w sumie moderacja może usunąć moje konto :)
@Operator_imadla: Tam naprawdę jest wyższy poziom. Nie wiem, może wynika to z tego, że nawet jakbyś grupkę Sebków spod bloku wpuścił do wykwintnej restauracji, to by się chociaż próbowali jakoś zachowywać, bo człowiek zawsze się podświadomie dopasowuje do sytuacji i oczekiwań. Może miesiąc-dwa i się skończy sielanka, ale póki co jest tam naprawdę przyjemnie. Nawet spierdonozordy z tagu #przegryw jakieś takie mniej toksyczne i narzekające na wszystko.
@Operator_imadla: Strims, Strimi, Lurker, teraz Hejto. Same wykop-killery. Z czym że dwa pierwsze padły, trzeci to malutkie zbiorowisko skrajnie prawicowych szurów, bez szans na większe wybicie. Coś mi się wydaje, że Hejto pójdzie ich drogą. I nie mówię tego z zadowoleniem, bo konkurencja to dobra rzecz.