Wpis z mikrobloga

Pamiętam gdy w 3 klasie gimnazjum na wf usłyszałem jak niezbyt urodziwe uczennice z równoległej klasy gadały o ruchaniu. W szczególności zapadło mi w pamięć gdy jedna opowiadała o tym jak była spanikowana gdy spóźniał jej się okres. Poczułem wtedy jak bardzo jestem opóźniony w rozwoju, bo nauczyciele powtarzali bzdury typu że większość ludzi traci dziewictwo w wieku 18 lat a tu rówieśniczki posiadały już życie łóżkowe i to jeszcze takie najgorsze pasztety. Od tamtej sytuacji minęło z 8 lat a ja dalej nie przeskoczyłem momentu pierwszego zaruchania które one przeszły w wieku nastoletnim i do dziś nigdy nie trzymałem za rękę czy nigdy nawet nie prowadziłem rozmowy z żadną różową.
Nie mam wstępu na rynek matrymonialny z tak zerowym doświadczeniem i już nigdy nie powtórzą się warunki w których mógłbym zdobyć te doświadczenie wraz równie niedoświadczoną partnerką. Ten pociąg odjechał i nie wróci. Poza tym jestem paszczurowatym manletem więc nawet nie ma sensu się starać.
#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski
G.....7 - Pamiętam gdy w 3 klasie gimnazjum na wf usłyszałem jak niezbyt urodziwe ucz...

źródło: 647

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@slabart12: czemu? Czasem gadaliśmy przez płot, no i tak wyszło. Ona miała 15 lat, ja 22, więc gdy już ze mną gadała, to zwykle o głupotach. Przypadkiem zjechała na ten temat w rozmowie, mówiąc że nocowała w weekend w powiatowym u chłopaka i że się z nim ruchała. ¯_(ツ)_/¯

Albo i nie przypadkiem, bo z tonu głosu szło wywnioskować, że chciała mi się tym pochwalić. Po co? A bo ja wiem?
  • Odpowiedz
@Glock17: Powiem wam jak dać sobie szansę wyjść z przegrywu. Ostatnio apropo podobnego narzekania ktoś napisał idźcie na lekcję tańca. A później padło sporo komentarzy, że lekcję tańca są już spalone bo właśnie przegrywy zaczęły na nie chodzić żeby w końcu dotknąć jakąś panienkę :) Być może tak jest, ale zapewne przesadzone pierdzielenie, ale rdzeń tej porady jest całkowicie prawdziwy. Zacznijcie chodzić na zajęcia grupowe !! Obojętnie, mogą być lekcje tańca,
  • Odpowiedz