Wpis z mikrobloga

Pamiętam gdy w 3 klasie gimnazjum na wf usłyszałem jak niezbyt urodziwe uczennice z równoległej klasy gadały o ruchaniu. W szczególności zapadło mi w pamięć gdy jedna opowiadała o tym jak była spanikowana gdy spóźniał jej się okres. Poczułem wtedy jak bardzo jestem opóźniony w rozwoju, bo nauczyciele powtarzali bzdury typu że większość ludzi traci dziewictwo w wieku 18 lat a tu rówieśniczki posiadały już życie łóżkowe i to jeszcze takie najgorsze pasztety. Od tamtej sytuacji minęło z 8 lat a ja dalej nie przeskoczyłem momentu pierwszego zaruchania które one przeszły w wieku nastoletnim i do dziś nigdy nie trzymałem za rękę czy nigdy nawet nie prowadziłem rozmowy z żadną różową.
Nie mam wstępu na rynek matrymonialny z tak zerowym doświadczeniem i już nigdy nie powtórzą się warunki w których mógłbym zdobyć te doświadczenie wraz równie niedoświadczoną partnerką. Ten pociąg odjechał i nie wróci. Poza tym jestem paszczurowatym manletem więc nawet nie ma sensu się starać.
#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski
G.....7 - Pamiętam gdy w 3 klasie gimnazjum na wf usłyszałem jak niezbyt urodziwe ucz...

źródło: 647

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 14
@Glock17

Co ty piszesz, skup się na sobie, go your own way, stay sigma czy jak to się tam teraz mówi, rozwijaj swoje pasje i życie zawodowe, a gdy przekroczysz już barierę 30 lat to nagle coś zaskoczy i napalone laski zaczną do ciebie walić drzwiami i oknami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 25
@Glock17

Dobre też porównanie jest jak skończyli przegrywy i nieśmiałe "szare myszki" z młodych szkolnych lat. Przegrywy nadal są przegrywami, a te "szare myszki" już po wielu związkach i skaczą z knagi na knagę.
  • Odpowiedz
@Glock17: Czasami te brzydkie patusiary się ruchają pierwsze. Ze slubami też tak zauważyłem, że u mnie, z moich znajomych, pierwsza była najbrzydsza laska. Potem kolejna srednia się zaręczyła. Ja sam raz rozdziewiczyłem zajebistą laskę w wieku 22 lat (ona tyle miała). Pewnie z reguły tak jest, że ludzie szybko to zaczynają robic, jednak niekoniecznie są to inteligentni ludzie, tylko raczej ta część nastolatków, co pali, imprezuje i chleje, przy okazji zaniedbując
  • Odpowiedz
ta część nastolatków, co pali, imprezuje i chleje, przy okazji zaniedbując inne ważne sprawy.


synek ja ci zaraz dam imprezy, do nauki ale już.

Co? Jaka fobia społeczna i brak znajomych? Syn sąsiadki się już dawno temu wyprowadził i ożenił a ty jeszcze żadnej dziewczyny nie przyprowadził. Synek może ty gej jesteś? Człowiek całe życie sie stara abyś miał co żreć a ten tak się odwdzięcza.

A tak poza tym, to wystarczy
  • Odpowiedz
@Glock17

Miałem przerwę kilkumiesieczną, ale tak poza tym to tak, nadal. Co do awatara to uznałem, że jednak slavpitt wykonany przez jednego z użytników dodatkowo podkręcony troszkę przeze mnie będzie lepszy, ale to było dawno już ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Glock17: jak gadałem w życiu tylko ze swoją sąsiadką i wiem, że ona już w wieku 15 lat miała życie seksualne, do czego - z dumą i satysfakcją zresztą - przyznała mi się przy jakiejś gównorozmowie, gdy zamiatałem liście w ogrodzie.

Gdy mi o tym gadała, to ja sam byłem na 23. lvl-u i będąc lekko zmieszanym szybko uciekłem od tego tematu. Może nawet wyczuła podświadomie, że ja nigdy nic -
  • Odpowiedz
@soyunmago: tez tak mam gdy te karyny 30-40lvl w kołchozie zaczynają temat ruchańska to zaczynam czuć taki dyskomfort, nie moge wydusić z siebie ani jednego słowa, robie sie czerwony na mordzie i chce jak najszybciej od nich odejść. #!$%@? przecież to jest taki prosty temat do gadania, ale sie go boje bo dalej mam z tyłu głowy przekonanie (nabrane w większości w gimnazjum) że dla różowych jestem obrzydliwy i lepiej żebym
  • Odpowiedz
@Glock17: Też jak byłem w gimnazjum, a było to dawno temu, chodziły ploty że jedna z dziewczyn straciła dziewictwo na imprezie. Dla mnie to była wtedy abstrakcja. Ja wtedy byłem zajęty graniem w Herosów i Diablo 2.
  • Odpowiedz
@77023: Znam gości, co pierwszy raz mieli w podobnym wieku (moze troche mniej, bo 23, 24). I to były serio niezłe okazy. Dałbym jednemu tak 8/10, a gość był bez żadnego looksmaxingu i miał 195cm wzr. Z tego co wiem, to przyczyną była taka, że po prostu wyczynowo trenował w jakiejś dziurze i starał się w szkole. Był do tego lekko nieśmiały. A na studiach każda na niego leciała xD.
  • Odpowiedz
@Glock17: ja też mam dokładnie takie samo przekonanie w podświadomości wgrane, prawdę mówiąc miałem je już od samego początku. Gdy u schyłku podstawówki zaczęły się rozmowy czy pierwsze żarty na te tematy.
  • Odpowiedz
mi osobiscie najstarsza dziewica jaka się trafiła miała 25 lat, a ja wtedy mialem 35.


@Tata_Kasi: w sumie to ciekawe czy większa patola to gimnazjalistki dające sebiksowi, gość co 26 lat i nigdy z kobietą nie rozmawiał czy dziewczyna (kobieta) co czeka z seksem do ślubu, a potem ma 25 lat i daje jakiemuś podstarzałemu typowi co ma 35.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.