Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.

Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać co myślisz :-)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Qbvmb4BtZmA

Kategoria własna pozwala przeglądać Wykop złożony jedynie z interesujących nas artykułów i wpisów! Jeśli jesteście programistami, a programowanie to Wasza pasja, dobierając odpowiednio tagi, frazy oraz loginy, możesz stworzyć swój własny Wykop (każda kategoria ma własną Stronę Główną, Wykopalisko i Mikroblog), na którym znajdziecie tematy związane jedynie z programowaniem.

Takich kategorii możecie założyć wiele, a każda z nich może dotyczyć zupełnie innej dziedziny - to Wy ustalacie czy znajdzie się w nich #humor, #nauka, #rower, #ekonomia, #historia czy #rozrywka. Przeglądając kategorię zawsze zostaniesz poinformowany o nowych wpisach i znaleziskach z danej tematyki. Ale to nie wszystko, linkiem do stworzonej przez siebie kategorii możesz podzielić się z innymi Wykopowiczami!

#wykop #nowywykop
wykop - Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z ta...
  • 336
@wykop: Nie, uwaliliście mnóstwo kluczowych funkcji. To nie to samo. Na siłę przekonujecie też do zmiany wielu utartych nawyków. Serio, nie widzę na ten moment szans do powrotu do poprzedniej, ekhm, świetności. Zamiast naprawiać mega istotne sprawy, skupiacie się nie na tym, co trzeba.
u mnie te 3 kreski w lewym górnym rogu zniknęły kilka dni temu o nie wróciły


@Psychofan_Jachimka: A nie korzystasz ze skryptów blokujących przypadkiem? Sprawdzaliśmy na wszystkich możliwych przeglądarkach, jest.
w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność.


@wykop: to jest straszne, że wy kompletnie nie czujecie, co jest wartością tego portalu. Prawda taka, że wykastrowaliście wykop.pl, a teraz dopiero pytacie, gdzie dokleić brakujący organ. Co za kretyn wymyślił, żeby kompletnie usunąć stronę "mój wykop"? Po co niszczyć coś, co świetnie działa? Wystarczyło naprawić tagi i
w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem


@wykop: pytanko mam, czy te nowe powiadomienia będą działać jak obecnie zakładka "obserwowane tagi", czyli będą informować o wpisach z jakichś max 20-paru pierwszych tagów z listy obserwowanych?
@wykop: Michau, Ty nam lepiej powiedz co w ogóle oznacza ta kropeczka w kategoriach - pic rel.

Dodałem sobie kategorię Wrocław, która obejmuje tylko tag #wroclaw. I ta kropeczka zaświeca tam się co chwilę, pomimo tego że zgodnie z moją wiedzą na tagu nic się nie dzieje - co mogę zbadać wchodząc w "aktywne" i widząc że nic się zmieniło od kiedy nie było kropki.

Druga sprawa: kategoria z automatu
PaaD - @wykop: Michau, Ty nam lepiej powiedz co w ogóle oznacza ta kropeczka w katego...

źródło: Screenshot from 2023-01-21 11-37-56

Pobierz
@wykop: zajmijcie się lepiej przywróceniem poprzedniej wersji strony. Każdy wie że te 2.5 Mln przebalowaliście więc nie musicie tworzyć otoczki, że słuchacie Mirków i że pieniądze się przydały (notabene do stworzenia dużo gorszego w odbiorze serwisu).
I tego chcą użytkownicy, a nie jakichś tagów, które nie działają.
@wykop: pisałem to już kilkakrotnie w ciągu ostatnich dni, napiszę jeszcze raz.
Powiadomienia do tych zaprezentowanych kategorii są całkowicie skopane. Pojawiają mimo braku aktywności na tagach/profilach, które się w nich znajdują
Przydałaby się funkcja zmniejszenia czcionki na tej stronie.


@wykop: zmniejszyć to można bez problemu(przynajmniej u mnie) za to jak z racji słabego wzroku chcę zwiększyć ponad 100% to robią mi się dwie belki, jedna na górze, niemal pusta i druga na dole z trzema wielkimi przyciskami a sam tekst strony ma kilka linijek i przeglądam jak przez peryskop czołgu :-(
@wykop: Ponawiam pytanie:
Dobra ale powiedzcie że to jakiś błąd który zaraz poprawicie, jeśli chodzi o wiadomości? Dlaczego widzę tylko te z 2022 roku? Gdzie reszta?
Miałem tam wiadomości od zmarłego kumpla do których czasami wracałem, jeżeli mieliście to zamiar usunąć to mogliście powiedzieć bo bym sobie zrobił backup jakiś. Jak o jakiś wygląd strony to jeszcze można machnąć ręką, ale coś takiego?
USUNIĘCIE WIADOMOŚCI UŻYTKOWNIKA?! Nie jednej, ale kilku lat?
Krs90 - @wykop: Ponawiam pytanie:
Dobra ale powiedzcie że to jakiś błąd który zaraz p...

źródło: 3f7935f305573ae8b256df1f96cfea81bb9d9647b7131d867864dd07f57fb29d

Pobierz
powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność


@wykop: Przecież bez powiadomień tagi nie mają sensu. Serio uznaliście, że to nie istotna funkcjonalność? Kto definiował te wymagania?