Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa zachowuje się absurdalnie xd
Ostatnio zamieszkaliśmy razem, jesteśmy typowymi introwertykami i szanujemy swoją przestrzeń osobistą. Kobitka jak wróciła z pracy to podbiłem do niej dałem jej całusa, przytuliłem i zapytałem jak w pracy. A ona wyjeżdża mi z tematem, że czuje się osaczona, że za dużo uwagi na niej skupiam i czuje się z tym źle. Ja takie trochę XD w głowie bo nie pisaliśmy cały dzień a wczorajszy przegraliśmy sobie w gierki w oddzielnych pokojach. No ale spoko. Poszedłem czytać książkę, potem zacząłem robić obiad. Przychodzi różowa i mówi mi, że ja ją teraz zlewam specjalnie i nie chce spędzić z nią czasu XD
Albo inna sytuacja, raz mieliśmy problemy w związku i blisko było rozstania. Wyjechała do rodziców i napisała mi, że nie chce się już jej żyć. No to się trochę przestraszyłem. Dzwonię, piszę smsy a ta nie odbiera przez 3h. Potem dostaje wiadomość, że mam się odwalić bo ona czuje się osaczona i nie lubi jak ktoś tak często do niej pisze bo chce pobyć sobie sama.
Za 2 tygodnie jak już było ok, miałem weekend z kumplami a ona siedziała w domu. Nie odpisałem jej przez godzinę bo graliśmy w RPG i na dostaje wiadomość:"tobie już na mnie nie zależy, zlewasz mnie i nie poświęcasz mi uwagi". Ja już mam dość mirki bo psycha mi siada. Pogadam z różową dzisiaj i jak rozmowa nie pomoże to czas to skończyć. To nie na moje nerwy
#zwiazki #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c531be01f4c80d1901c1f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 36