Wpis z mikrobloga

Ja mam koszulkę z logiem punishera na treningi


@Wezwoguleicstont: i czym się kierowałeś przy tym wyborze? Poprawia to Twoją motywację, że czujesz się większym koksem? Myślisz, że ludzie bardziej Cię szanują dzięki tej koszulce? Skąd ta moda?
@Ranger: tak to się można #!$%@?ć do każdej koszulki/loga/naszywki.

Masz koszulkę z myśliwcem - ale czym się kierowałeś? Jesteś pilotem? Latanie na urlopy WizzAirem się nie liczy. Może kurs szybowcowy chociaż zrobiłeś, nie? To czemu, czujesz się przez to lepszy, lżejszy. Skąd ta fałszywa fascynacja zatem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Awganowicz: tylko, że koszulki z myśliwcami są dość niszowe i to, albo jest faktycznie pasjonat myśliwców, albo przypadek, że akurat ktoś ma taką koszulkę

A te czaszki na strzelnicy i siłowni jednak wybijają się statystycznie ponad zwykły przypadek.
@Ranger: Ale czaszki wszelkiego rodzaju to jeden z najpopularniejszych motywów. Sam ma kilka koszulek z różnymi formami czaszek.

Szukasz drugiego dnia gdzieś gdzie jest w 90% zwykła moda. Czaszki punishera są dość charakterystyczne i po prostu modne. Większość osób w ogóle nie przykłada do tego uwagi, wyglądają spoko. Mają dodany smaczek pod dane zainteresowanie - to ludzie kupują.
@Ranger: koszulka jak koszulka, krindżuwa to jest jak się na strzelnicy pojawiają komandosi obwieszeni taktycznym szpejem od góry do dołu, pistolet .22 lr obwieszony kolimatorami, lunetami, latarkami, laserami, nakładkami i opiekaczami do tostów, żeby wyglądało profesjonalnie, bo strzelanie z mechanicznych przyrządów to dla frajerów i jeszcze z góry patrzą na casuali, którzy sobie przyszli z jednym pistoletem podziurawić papier w ramach rekreacji.
A potem zdziwienie, jak normiki patrzą na posiadaczy broni
@Aureilon: Ja mam takie uczucie może wstydu, może presji, bo przychodzę z bocznym zapłonem i mechanicznymi przyrządami a wszyscy strzelają z jednego męskiego kalibru 9mm koniecznie z shadowki. Smutno mi się robi wtedy ;/
@smarterMe: ja odwrotnie - przychodzę ze swoim męskim 9mm i z nutką zazdrości patrzę na ludków, co pykają sobie z .22 lr prawie za frajer a ja płacę ponad 1,20 za każdy strzał bo nie mam pozwolenia na boczny. Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.
@Ranger: Tak szczerze, to jak ja kupowałem to tylko dlatego, ze podobało mi się logo, ale to było lata temu. Teraz rzadko ja ubieram. Ja nie potrzebuje jakiegoś mega ciuchu, żeby czuć się większym koksem. Nie potrzebuje dowartościowywac sie w ten sposób wiec nie oceniaj mnie swoją miarą cukiereczku. Chciałem Ci po prostu dać do zrozumienia, że mam w #!$%@? co myślą o mnie inni i nosze to co mi się
@Ranger: ja mam koszulki z fog, house party distro i one7six sciagalem ze stanow ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na strzelnicy od swieta i co? Wyjebongo mam bo mi sie podobaja