Wpis z mikrobloga

#korpo #korposwiat

W sumie spoko ten wieczny #homeoffice. Siedzę w domku, oszczędzam na dojazdach kasę i czas, w ciągu pracy sobie pogram ale i czasami popracuje wieczorami. Mogę wyjść do skleou, dentysty czy na lunch.

Tylko słabe ze nie mam przez to prawie kontaktu z ludzmi.

Wcześniej jak pracowałem w biurze to się czasami z kimś po pracy gdzieś wyskoczyło, wspólne lunche.

Teraz cały mój team jest za granicą. Każdy w innym kraju. Brakuje mi trochę kontaktów ale nie warto wracać do biura bo one i tak sa puste. Wszyscy na home office siedzą.

#pracbaza
KwasneJablko - #korpo #korposwiat

W sumie spoko ten wieczny #homeoffice. Siedzę w ...

źródło: comment_16738261199PebU6k47XNYCbFgEEwviL.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KwasneJablko: większość to już wróciła niestety do biur, w tym w mojej firmie 3 dni biuro/2 HO. Natomiast ja, jak i wiele innych osób zatrudnionych w covidzie z innych miast, pracujemy zdalnie.

Jaki jest problem? Taki, że sporo tematów nieteamsowych człowieka omija i dowiaduje się o nich post factum. Nie myślę nad przeprowadzka tamże, ale nad zmianą pracy. Myślę, że hybrydę bym przeżył, ale za minimum 20% więcej.
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: a co ze znajomymi poza praca? ja juz od wielu lat na HO, ale na kontakty i rozrywke nie narzekam, przyjaznie te same od ponad 20 lat , a znajomosci pracowe (z tymi co sa lokalnie bo wiekszosc osob z ktorymi pracuje to za wielka woda) to raczej ograniczaja sie do jakiegos czasem wyskoczenia na piwko czy mecz, albo jakies wesole rozmowy na teamsach. Ale zeby nasze dzieci wspolnie
  • Odpowiedz
większość to już wróciła niestety do biur, w tym w mojej firmie 3 dni biuro/2 HO


@kimunyest95: wiele firm podczas covid pozatrudnialo wiecej ludzi niz maja miejsc i nikt nie chce ich w biurze :) Mowa o firmach ktore leca na najwyzszej marzy i tna koszty :)

a co ze znajomymi poza praca?


@borjaki: brak bo nie pije alko i nie imprezuje. I tak sie toczy zycie na
  • Odpowiedz